Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

W salonie mogą nie widzieć odpowiedzi. Lepiej zadzwonić na infolinię lub napisać na czacie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Zgodnie z sugestią najpierw wszedłem na czat i... szok. Pani konsultantka widziała i wiedziała wszystko!

Okazało się, że w odpowiedzi na moje drugie zgłoszenie o uzasadnienie odmowy uznania reklamacji dostałem maila z 2(!) załącznikami i ja ten drugi załącznik przegapiłem... Oto on:

Dzień dobry,
otrzymaliśmy Pana zgłoszenie, które dotyczyło zamówienia usługi Multipakiet w ofercie Orange Love.
Odsłuchaliśmy rozmowę i nie stwierdziliśmy nieprawidłowości przekazania zasad promocji.
W rozmowie nie padła nazwa dodatkowego pakietu, ale Doradca poinformował o rozbudowanej ofercie telewizyjnej
i liczbie 122 kanałów w łącznej opłacie za usługę 98,90 zł.
Opłata abonamentowa wynosi 89 zł i dodatkowy pakiet telewizyjny 9,90 zł.

Mając na uwadze powyższe, nie mamy podstaw do uznania reklamacji.

 

I co wy na to? Niby nie było a było - ot paradoks!

Na koniec czatowa pani konsultantka powiedziała, że teraz to muszę czekać do końca umowy (24 miesiące), nie da się nic zrobić wcześniej. No super... konsultantka. Na pewno nie da się nic?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32322
  • 36194
  • 1366

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Jeśli taka była rozmowa raczej ciężko. Ew poproś o nagranie i idź do sądu np. polubownego. Ale to długa i niepewna droga.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Z powodu 9,90 nie będę do sądu chodził, gdyby to było jak u kolegi 69,90 to wtedy na pewno.

Przejdę się jeszcze do salonu, pogadam z jakąś "żywą" osobą, może jednak coś doradzi...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Byłem wczoraj w salonie. Niestety, albo kara (~300zł) albo muszę mieć ten nc+ Start przez 24 miesięcy. A w 23-miesiącu nie zapomnieć złożyć wypowiedzenie...

Tak że ostrzegam wszystkich podpisujących LOVE - słuchajcie uważnie co wam zachwalają ponad standard, bo może to być użyte przecie wam! No i przeglądajcie każdą stronę umowy, którą podpisujecie, bo możecie podpisać przy okazji ekstra pakiet np. za 69,90 (jak kolega z innego postu).


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 20
  • 0

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

A moje pytanie brzmi: Zamówiłem orange Love i jak się okazało ten właśnie pakiet nc+      - owszem pan podczas rozmowy mówił o umowie z nc+ ale nie wspomniał o tym iż będzie to kosztować dychę miesięcznie, oraz że będą tam w zasadzie te same kanały co w pakiecie optymalnym w love - ale ja jestem jeszcze w tej komfortowej sytuacji że nie było jeszcze kuriera z umową i nic jeszcze nie podpisywałem dlatego chcę się upewnić u Was czy nie podpisując tej umowy z nc+ zostanie ona anulowana i wszystko zakończy się szczęśliwie? Dodam tylko ze orange love chcę i tę umowę podpiszę.  


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 12
  • 3
  • 0

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

No to kolego przeczytaj mój wątek to zobaczysz jak się traktuje klienta który nie podpisał umowy. 

https://nasz.orange.pl/t5/forums/v3_1/forumtopicpage/board-id/Abonament/page/1/thread-id/7185