Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Jeśli nic nie dostałeś na maila (sprawdź folder spam), to pewnie za kilka dni przyjdzie odpowiedź pocztą na adres korespondencyjny. Tu niestety nie uzyskasz informacji szczegółowych.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Minęły 3 dni i żadnych wieści, żadnego uzasadnienia. Zarejestrowałem więc kolejne zgłoszenie 🙂

W związku ze zmianą statusu zgłoszenia xxxxxxxxx [edit] ► nr został zasłonięty - Moderator Wiktor ◄ na "Zrealizowane Negatywnie" proszę o udostępnienie mi uzasadnienia tej decyzji. Do tej pory nie otrzymałem takiego uzasadnienia ani telefonicznie ani na mail'a a jest to mi niezbędne do dalszego procedowania tej sprawy.

Jak znowu rozpatrzą "negatywnie" to pozostanie udać się do salonu...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Pocztą tradycyjną mogło nie dojść. A spam sprawdziłeś?


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Oczywiście...


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Tym razem dostałem odpowiedź na mail'a:

Zapoznaliśmy się z posiadanymi przez Pana usługami oraz zgłoszeniami zarejestrowanymi zgłoszeniami .
Rozumiemy, że odpowiedź na poprzednią sprawę jest dla Pana ważna. Uznajemy zgłoszenie.
Informujemy, że wraz z odpowiedzią na reklamację otrzyma Pan pismo, które było wysłane na zgłoszenie o numerze
xxxxxxxxx [edit] ► nr został zasłonięty - Moderator Wiktor ◄ z 11.10.2017.
Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z samoobsługowym kontem Mój Orange dostępnym na portalu
www.orange.pl, na którym znajdzie Pana informacje na temat swoich usług.
Dziękujemy za zaufanie.

 

Czyli jednak wysłali odpowiedź/uzasadnienie tradycyjną pocztą? Do dzisiaj nie doszło... A mogli po prostu jak teraz, na mail'a...


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

A masz w Orange podany jeden adres? Wg mnie mogło jeszcze nie dojść bo idzie to poleconym ale bez priorytetu (przy negatywnym rozpatrzeniu). A co do kopii? Prosiłeś o to?

Anonim

Nie dotyczy

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

@bluesmanniak, tutaj masz może jakiś numer zgłoszenia?

wycinek.PNG


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Oczywiście że mam tu numery zgłoszeń, i te i poprzednie. Adres w Orange jeden plus adres mailowy (neostradowy).

A o jaka kopię ci chodzi Piotrek?

 

 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32308
  • 36149
  • 1365

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Jeśli odpowiedź poszła już tradycyjną pocztą, to formalnie mailem jej nie otrzymasz (powinna mieć podpis elektroniczny). Możesz uzyskać na BOK kopię pdf (bez podpisu elektronicznego). Dla większości osób nie robi to różnicy, ale "oryginał jest jeden".


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Rezygnacja z nc+ po podpisaniu umów związanych z LOVE

Ne będę bawił w żądanie kopii. Jak do środy nie dojdzie list to idę do salonu Orange (Olsztyn), bo i tak muszę się zorientować, jak mogę z tego NC+ Start zrezygnować. Dam znać...