Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zlecenie montażu usługi

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Zlecenie montażu usługi

Jednak nic z tego nie będzie.

Na promocję z 2 miesiącami byłem zdecydowany. 

Poza telewizorem i drugim telefonem nic mi nie zaproponowano.

Żadnych ulg, więc przechodzę do operatora sat w grudniu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zlecenie montażu usługi

@Anonim  to zaczekaj do 8 stycznia (obecna oferta z telewizorem jest do 8 stycznia po niej pewnie będzie znowu rabat 2mc za 0zl).

Anonim

Nie dotyczy

Zlecenie montażu usługi

Juz sie raz" przeliczyłem" 😜

Umowa kończy mi się z z UPC w grudniu, w Plusie w styczniu.

Fajnie było to połączyć to wycfali wcześniejszą promocję.

A tymczasem Cyfra kusi dość fajną promocją.

Grudzień po montażu po 2 grudnia za Free, dostęp do C+ 4K, i średnia za abonament Superpremium 4K to ok 120 zł.

W zamian Orange," daje" telewizor HD Ready bez wifi i smart,  z multiroom i tak nie korzystam i telefon, którego nie potrzebuje za 1zł...

 

.


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 395
  • 908
  • 43

Zlecenie montażu usługi

Nikt nigdy nie dogodzi wszystkim, na tym polega wolny rynek, że promocje się zmieniają i raz są oferowane okresy bez abonamentu, raz obniżki na całą umowę, a raz dodatkowe gadżety czy urządzenia.


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Zlecenie montażu usługi

W moim przypadku montaż był 4 listopada - czy dobrze odczytuję bieżące koszty na koncie, że pierwszy z dwóch bezpłatnych okresów rozliczeniowych od 4 lis 2019 do 5 lis 2019 już zaliczony? Następny od 6 lis 2019 do 5 gru 2019 i opłata za dodatkowy kanał HBO płatny od drugiego miesiąca już wskoczyła. Buuuu. Czy Orange specjalnie tak działa?? Przecież dwa dni by mnie nie zbawiły a pierwszą fakturę zapłaciłabym dopiero w styczniu. Jestem zniesmaczona.

Gdzie w regulaminie jest informacja, że miesiąc równa się okresowi rozliczeniowemu? Umowa podpisana w dniu montażu tj. 4.11.2019 więc na mój tok myślenia do 4.01.2020 mam tv bezpłatnie.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zlecenie montażu usługi

Dokładnie tak to działa jak napisałeś. Od podpisania umowy przyznawany jest okres rozliczeniowy, więc w Twoim przypadku to te dwa dni, potem miesiąc i już zaczyna się trzeci cykl rozliczeniowy. Powinno zostać uwzględnione okres proporcjonalnie.

Z tego co pamiętam, to zasada podobna jak w NC+, obecnie Cyfra+.

 


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Zlecenie montażu usługi

No dokładnie! Proporcjonalnie naliczyć od momentu podpisania umowy i każdy zadowolony. Przecież jak tak będą robić to sympatii wśród klientów nie zyskają. Tak się wQr, że mam ochotę na odstąpienie od umowy akurat jutro mam ostatni dzień na to. Oj chyba ciężko mi będzie zasnąć.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Zlecenie montażu usługi

Widać, że telewizja rządzi się trochę innymi zasadami niż oferta telekomunikacyjna. Tu już proporcje są zachowane.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Zlecenie montażu usługi

@Laik1  jezeli uruchomiono usluge 04-11 i korzystasz z rabatu powitalnego tj 2mc za 0  to masz rabat przyznany do 03-01-2020 tylko wez pod uwage ze placi sie do przodu za abonament. wiec pierwsza fv obejmuje wyrownanie + pelen miesiac. a nastepna fv jak proporconalnie naliczona wzgledem pozostalych dni tego  darmowego rabatu.
rabat powitalny obejmuje jedynie abonament podstawowy a nie pakiety dodatkowe.
w rzeczywistosci masz dwa pelne okresy za 0zł


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 5
  • 9
  • 0

Zlecenie montażu usługi

Ok dzięki za dodatkowe wyjaśnienie .@Paranoja, może jednak uda mi się zasnąć..

Szkoda, że tak ustawili ten montaż, przecież wiedzą dużo więcej niż nowo złapany klient i mogliby zabłysnąć działając na moją korzyść.