Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zakłócenia w odbiorze tv

ROZWIĄZANE

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zakłócenia w odbiorze tv

Witam posiadam orange love mam internet światłowodowy 300 mb i multiroom na 2 tv i bardzo rzadko zdarzy się na dowolnym kanale  że obraz przytnie się na 5 sekund ale potem już jest ok idzie normalnie już resetowałem  2 dekodery i fun box 3.0 ale to nic nie pomogło uprawnienia na 998 na obu dekoderach są wszystkie na zielono  i zastanawiam się czy poprostu  kanały idą z satelity i jest to uzależnione od pogody czy to u mnie jest problem i temu tak się dzieje ? 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Zakłócenia w odbiorze tv


@Januszbbanapisał(-a)

bardzo rzadko zdarzy się na dowolnym kanale  że obraz przytnie się na 5 sekund


jeżeli "bardzo rzadko"  to chyba nie ma o co drzeć szat? To normalne przy przekazie cyfrowym, usłudze masowej i urządzeniach końcowych w klasie budżetowej. Też zauważam takie przycinki, też bardzo rzadko, taka technologia i już.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 ODPOW. 6

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zakłócenia w odbiorze tv

@Januszbba Czy to się tak samo dzieje na obu dekoderach? Jakie to są dekodery i jak połączone z modemem? Skoro to na dowolnym kanale, to kwestia transmisji...


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zakłócenia w odbiorze tv

@agat13  Narazie ten problem był na 1 dekoderze  na 2 nie sprawdzałem mam 2 dekodery Sagemcom UHD 88


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Zakłócenia w odbiorze tv

@Januszbba Skoro 88-ki, to połączenie kablem eth. Kupiony, czy robiony. jaka długość? Może sieć wewnętrzna? Warto pomyśleć o weryfikacji na drugim, czyli zamianę miejscami obu dekoderów. Warto np później zamienić zasilacze. Może to ich wina? Musisz pokombinować...


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2050
  • 7524
  • 28

Zakłócenia w odbiorze tv


@Januszbbanapisał(-a)

bardzo rzadko zdarzy się na dowolnym kanale  że obraz przytnie się na 5 sekund


jeżeli "bardzo rzadko"  to chyba nie ma o co drzeć szat? To normalne przy przekazie cyfrowym, usłudze masowej i urządzeniach końcowych w klasie budżetowej. Też zauważam takie przycinki, też bardzo rzadko, taka technologia i już.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zakłócenia w odbiorze tv

@pirenej  Czyli nie mam się co przejmować to dobrze 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 734
  • 2520
  • 0

Zakłócenia w odbiorze tv

@agat13 Dzięki