Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

Czy ze względu na to ze mamy XXI Wiek powstanie na dekoderze ICU100 zakładka lub jak to woli start-up Telewizyjne wehikuł czasu w którym będzie można całkowicie za darmo wybrać operatora a potem przenieść się w czasie w okresie od 01.01.1989 np. 19.02.1996 aby zobaczyć emisję danej stacji TV np. TVP1 ?

Ja wiem że pojawiło się nowe EPG ale ja bardzo chciałbym zobaczyć nową funkcję by móc się dowiedzieć jak telewizja wyglądała kiedyś i obejrzeć stare audycje telewizyjne.

Bardzo o to proszę!

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

Na to już "Pomysł" musisz zrobić 😉

Tak poza tym jest TVP Historia czy TVP Kultura i tam czasem stare programy TV są emitowane 😉

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

5 ODPOW. 5
Anonim

Nie dotyczy

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

Na to już "Pomysł" musisz zrobić 😉

Tak poza tym jest TVP Historia czy TVP Kultura i tam czasem stare programy TV są emitowane 😉


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

O ile mnie pamięć nie myli (a mam dobrą pamięć bo krótką 😁😉) to taki wątek lub pomysł przewijał się na forum w tym lub zeszłym roku 🤔

Edit.

Jednak dobrze pamiętam i były to Twoje @nnsq9053W9  tematy

(1) Rozwiązano: EPG w Telewizyjnym Wehikuł Czasu - Nasz Orange

Rozwiązano: Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowa funkcja - Nasz Orange


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

@nnsq9053W9 

Pierwsze pytanie jakie należy zadać, to czy to jest w ogóle możliwe? Czy istnieją dane które umożliwiłyby udostępnienie zasobów archiwalnych w takim kontekście, nie wspominając już o samych zasobach (wątpię żeby wszystko było nagrywane "do archiwum"). IMHO tego po prostu już nie ma, ale jeśli ktoś sądzi inaczej, to rad bym się dowiedzieć kto jest dysponentem.

Kiedy podobny pomysł był zgłaszany poprzednio, dyskusja koncentrowała się na zagadnieniach bardziej technicznych, jako że zasoby potrzebne do zrealizowania takiego przedsięwzięcia musiałyby być nietrywialne.

Ogólnie, może i ciekawa idea, ale póki co zostaje śledzenie emisji na wspomnianych kanałach i "VOD" od TVP (https://vod.tvp.pl/).

 


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Telewizyjne Wehikuł Czasu - nowy start up w ofercie telewizyjnej

Zasoby TVP sprzed 2005 częściowo zostały utracone po jednym z pożarów.