Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

Obecny był do 7.04.23 a nowy jest do 16.05.24 

 

Był Orange Love Premium 1GB/s 40GB/Videopass/Multiroom x1 Minuty na komórki z Volp 3000/łącze = około 300 zł 

 

Jest Orange Love Premium 1GB/s 80GB/1xMultiroom,Cinemax, Eleven, 3000 minut na komórki z volp łącze = 264,98 1 msc potem około 300 zł 

 

Ps.: Poszła reklamacja bo pani zapomniała o w liczeniu do pakietu ELEVEN-u i Fun i Filmbox 1msc gratis za Aneks (w rozmowie jest jak byk (zapisujcie rozmowy z czatu taka rada ode mnie) 

 

W Mojej okolicy to jedyny rozsądny operator kosztowo i jakościowo

 

Pozdrawiam Was 😘 

11 ODPOW. 11

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

@ryba168  skoro Ci pasuje to ok, osobiście nie przedłużałbym umowy na rok przed końcem (ale to moje zdanie, a każdy ma swoje).

PS.

Czy wspominali coś o opłacie za modem?


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

@slav72 

 

Nie 


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1579
  • 5385
  • 57

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

 

 


@ryba168napisał(-a)

@slav72 

 

Nie 


@ryba168To przy wprowadzeniu dodatkowej opłaty będziesz miał czas na zastanowienie się nad rezygnacją bez kosztów.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

ICU 100 i Funbox 3.0 są darmowe pytałem na czacie w MO

 

Pozdrawiam Was 🙂


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21542
  • 173

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną


@ryba168napisał(-a)

ICU 100 i Funbox 3.0 są darmowe pytałem na czacie w MO

...


Nie są darmowe, tylko ich dzierżawa jest w cenie Twojego abonamentu. Przy takiej umowie to specjalnej łaski Ci nie zrobili. IMHO pisanie, że coś jest darmowe skoro miesięcznie przelewasz 300PLN jest lekkim nagięciem faktów.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 1267
  • 3021
  • 31

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną


@j131napisał(-a)

@ryba168napisał(-a)

ICU 100 i Funbox 3.0 są darmowe pytałem na czacie w MO

...


Nie są darmowe, tylko ich dzierżawa jest w cenie Twojego abonamentu. Przy takiej umowie to specjalnej łaski Ci nie zrobili. IMHO pisanie, że coś jest darmowe skoro miesięcznie przelewasz 300PLN jest lekkim nagięciem faktów.


A jaka jest różnica między 59.99zl za sam internet a 300zl za pełny pakiet praktycznie z wszystkimi dodatkami? I w jednym i w drugim przypadku płacisz za usługę bez opłaty za sprzęt. Pomijam muliroom czy ewentualnie  icu100. Nie masz nigdzie napisane że w cenie abonamentu jest ukryta cena za dzierżawę sprzętu. Kwestia interpretacji


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 547
  • 1719
  • 2

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

Przedłużyłem też trochę z tego powodu że Orange zapowiada podwyżki wiadomo inflacja ceny rosną i koszty też a zaznaczyłem w rozmowach że cena ma być stała i w razie czego pójdzie reklamacja jak będzie inaczej

 

Pozdrawiam was 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

@ryba168  słusznie zrobiłeś 😉

Ceny usług podskoczą w górę, wszak wojna jest 😐


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Przedłużyłem kontrakt z pomarańczową drużyną

Ceny na pewno pójdą w górę, ale to raczej w stosunku do nowych umów, stałym podczas przedłużania raczej będą coś proponować, jeśli nie rabaty to chociaż cenę taką jak dotychczas wszak konkurencja również "nie śpi".