Nie można wyświetlić tego widżeta.

Otwarte pasma dla klientów Orange TV

Poziom 36, Guru *
  • 3995
  • 6604
  • 141

@Wojciech może uzupełniając (uprzedzając pytania) jakieś wskazówki co do tego jak korzystać z NC+GO, czy opisana wyżej oferta dostępna jest w dekoderze, czy na komputerze (smartfonie)? 

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1827
  • 3562
  • 51

Wcześniejszy wpis uzupełniony. Dzięki za informacje. Na dekoderze nie zauważyłem tej kolekcji, tak więc tylko w apce i na stronie.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1827
  • 3562
  • 51

Klienci Telewizji Orange będą mogli cieszyć się odkodowanym pakietem Komfortowym (IPTV)
oraz Extra+ (DTH) jeszcze dłużej. Otwarte okno potrwa do 14 kwietnia br.

Dla naszych Klientów nadal obowiązuje również promocja w Orange VOD, gdzie wybrane filmy można obejrzeć za 1 zł.

W tym tygodniu (30 marca - 5 kwietnia br.) filmy dostępne w promocyjnej cenie to:

• My Little Pony: Najlepszy prezent (kino familijne),
  • Mali pogromcy duchów (kino familijne),
  • W deszczowy dzień w Nowym Jorku (komedia),
  • Robaczki z zaginionej dżungli (kino familijne),
  • Imprezowi rodzice (komedia),
  • Rozegraj to na luzie (komedia).
Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5461
  • 7754
  • 55

@Wojciech W pakiecie Extra+ jest, dostępny Atm Rozrywka niestety u mnie ten kanał jest, nieaktywny co oznacza, z pakiet nie ma, otwartego okna z tego rozumiem.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1827
  • 3562
  • 51

Dla Klientów posiadających telewizje satelitarną jest pakiet Extra+. Jak posiadasz telewizję kablową, to masz odblokowany pakiet Komfortowy.

Highlighted

Poziom 19, Pasjonat
  • 40
  • 18
  • 1

Witam, na poprzedniej stronie tego tematu - a 3 tygodnie temu Wojciech z Zespołu Nasz Orange, udostępnił grafikę z zestawieniem odkodowanych kanałów - co w moim przypadku ( TV kablowa ) się zgadza.
Dla przypomnienia ( bo być tu jest odpowiedź na twój problem) : wszyscy klienci telewizji kablowej Orange mogą korzystać z Pakietu Komfortowego (43 kanały, w tym 30 HD), a klienci telewizji satelitarnej – z Pakietu Extra+ (56 kanałów, w tym 41 HD). https://www.orange.pl/view/pakiety-orange-tv#aktualnosci

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5461
  • 7754
  • 55

@Wojciech Nie pozwala, mi Orange na telewizję satelitarną już kilka razy próbowałem na wersie satelitarną i mi odmawiali, że takiej oferty dla mnie nie ma.

Highlighted

Zespół Nasz Orange
  • 1827
  • 3562
  • 51

Wszyscy abonenci pakietów od CANAL+ (zarówno dla telewizji w technologii satelitarnej, jak i kablowej) mają teraz dostęp do odkodowanego kanału CANAL+ Family (kanał nr 279). Kanał pozostanie odkodowany do końca kwietnia br.

Highlighted

Poziom 28, Specjalista
  • 5461
  • 7754
  • 55

@Wojciech  Przykro mi w Elblągu nie jest otwarte okno.

IMG_20200403_155107694.jpg