Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 1043
  • 8389
  • 53

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

@Citi2017 zakryłem dane doradcy z Twojego screen'a. Odezwij się na PW.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

dziękuje za pomoc tobie  i   @RaDo_sny  pozdrawiam 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

Również zgadzam się z tym, że oferta telewizyjna nie jest w ogóle w Orange rozwijana, od bardzo długiego czasu nie są włączane żadne nowe kanały oraz obecne kanały SD nie są zmieniane na HD. Co do jakości kanałów również mam zastrzeżenia, sprawdźcie na przykład kanały muzyczne, większość jest w opcji SD, a jakość jak filimi 240p na YouTube. Przykładowo na VH1 obraz jest tragiczny. Wcześniej korzystałem z telewizji UPC i naprawdę jakość UPC bije na głowę. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

Większość kanałów muzycznych nie jest nadawana w HD przez nadawcę

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

fakt oferta jest słabiej już rozwijana ale jakoś tv jest dobra nie przesiadajmy nie jest taka zła fakt brak nowych kanałów  ale oferta dobra jest  


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

Piotrek, jestem w stanie się z tym zgodzić, ale porównując jakość obrazu SD mogę stwierdzić, że w Orange kanały SD bardzo tracą na jakości przy porównaniu tych samych kanałów (akurat w moim przypadku) do UPC. Co do HD, tutaj raczej nie mam zastrzeżeń, ale przydałaby się zmiana części kanałów SD na HD, a od dłuższego czasu żadne kanały nie były zmieniane. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

To już subiektywne odczucie. Pokaż jakieś liczby. Poza tym sygnał może się ciut różnic w zależności od konkretnego adresu. Co do zamiany na HD, mam prośbę - zgłoś pomysł z wypisaniem listy kanałów które są w HD a nie ma tej wersji w Orange a są jedynie w HD (poza tymi z grupy CP). Można to rozszerzyć szerzej i zainteresować ludzi od tv w orange. Z kanałami od CP będą zmiany a na razie 🤐

Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

@aro87A jakich kanałów brakuje?


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

Jak dla mnie to brakuje kanału z bardziej ambitną muzyką np. Classica czy DJazz albo Mezzo. Mógłby pojawić się też Eleven Sport 4, Da Vinci i inne wersje regionalne TVP 3. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 46
  • 47
  • 1

Oferta tv orange kuleje czy to koniec się rozwijania telewizji w orange ?

Piotrek, nie mam problemów ze wzrokiem i nie jestem jedyną osobą, która zauważa tą różnicę, naprawdę jest to bardzo widoczne, przynajmniej na dużym ekranie. Nie będę Ci pokazywał Ci żadnych liczb, wystarczy wpisać jakość tv Orange w wyszukiwarkę. Jeżeli Orange chętniej zmieniałoby kanały SD na HD to pewnie byłoby to mniej zauważalne, bo zostałyby w SD pewnie jakieś kanały niszowe. Co do drugiego punktu - dzięki za podpowiedź, zrobię taką listę i zgłoszę pomysł.