Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nowa oferta pakietów nc +


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta pakietów nc +

Na forum Sat Kurier ktoś wrzucił linka do regulamin promocji z nowymi pakietami.

http://www.orange.pl/ocp-http/PL/Binary2/2005389/4107037657.pdf

 

Wygląda na to, że ilość pakietów jest mniejsza (nie ma start+ i comofrt+), duża obniżka na extra+ , dla polujących na canal+ ceny od 40 zł za miesiąc więc średnia jak u innych opów.

 

 

18 ODPOW. 18

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 41
  • 9
  • 2

Nowa oferta pakietów nc +

Fakt ze zmieniły się ceny canal + np za 39 (6 kanalow) oraz za 40 zł (8 kanalow). Poprzednia cena 80 zł to jakaś paranoja

Zmieniła się cena pakietu extra+ ale dla dth i jest za 29.99zl. Dla iptv pozostaje tak samo jak było.  Jakaś bzdura. Może ktoś mi wytłumaczy czym się różni opcja dth vs iptv.

 

Wchodzi też Orange tv Go za 5zl/Mc. 

Zmiany na + ale to i tak za mało na kablówki 😆

 

Uważam że orange powinno poprawić ofertę swoich pakietów tv bo to co jest serwowane to żenada.  Trzeba być ślepym aby za maksymalny dać 99zl haha. Ale jak to mówi mój wspaniały dm oferta najlepsza na rynku. Musze przyznać ze ma poczucie humoru. Korpo=brainwash


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta pakietów nc +

Ale satka jest głównie tam, gdzie nie ma kablówek.
Nikt normalny nie uzyska zgody sąsiadów/spółdzielni na postawienie anteny na bloku. Więc do raczej dla domów jednorodzinnych. A tam i tak jest mało kablówek.

A co jest w ramach oferty GO? bo tego nie ma jeszcze nigdzie

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

Nowa oferta pakietów nc +

Ciekawe kiedy te pakiedy od nc+ pouzupełniają o brakujące kanały???


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta pakietów nc +

Jakich kanałów brak? co masz na myśli?

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 62
  • 54
  • 0

Nowa oferta pakietów nc +

Całej paczki Viasatów, czy np Eska TV... W dalszym ciągu nie ma w IPTV TV4 HD czy trzeciego kanału od Eleven... i pewnie jeszcze by się coś znalazło...

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Nowa oferta pakietów nc +


mały801 napisał(-a):

Całej paczki Viasatów, czy np Eska TV... W dalszym ciągu nie ma w IPTV TV4 HD czy trzeciego kanału od Eleven... i pewnie jeszcze by się coś znalazło...

 


@mały801 Włącz w dekoderze kanał 999 na jakiś czas... wczoraj tak zrobiłem i nawet szybko dostałem komunikat o sprawdzeniu uprawnień do kanałów (czy coś w tym stylu), jak sądzę skutkowało też dodaniem ewentualnych nowych, które się pojawiły...


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Nowa oferta pakietów nc +

U mnie nowy układ kanałów ( 3.11.br) spowodował brak: Polsat2, Polsat News, Polsat News2 i nie wiem, czego jeszcze.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nowa oferta pakietów nc +

Ustawiłaś jedynkę na pół h bez przerwy?

Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 2
  • 0

Nowa oferta pakietów nc +

Można więcej szczegółów na temat Orange TV GO?