Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

Witam,

Chciałem zainstalować Orange TV Go na moim Ipadzie, po instalacji jak otwieram apkę, wyświetla się komunikat "Konieczna jest aktualizacja Orange TV Go. Pobierz nową wersję aplikacji z App Store", jak klikam "Pobierz" to przenosi mnie do strony "fut.sdqac.rd.tp.pl" i dostaje komunikat "Safari nie może otworzyć tej strony, nie można znaleźć serwera.". Dodam, że na Iphonie zainstalowało aplikację bez żadnych problemów. Model IPada to: MD522B/A.

 

Czy można to gdzieś złosić do Orange, że ta strona nie działa? Niestety nie mogę znaleźć żadnego maila, jest tylko "Max" na czacie, ale to jest dramat.

 

Dołączam zdjęcia jak to wygląda.

 

received_159221915633579.jpegreceived_232729554968926.jpeg

7 ODPOW. 7

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

@maciej023 nie instaluj ze strony internetowej. Dlatego wyrzuca Ci błąd. Zainstaluj z App Store.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

Zainstalowałem z App Store i po uruchomieniu, od razu chce zrobić aktualizację. Jak klikam na "Pobierz" to przenosi mnie na tą strone jak w zdjęciu.


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

@maciej023 to już będzie trzeba pisać do dostawcy aplikacji, że taki jest problem lub zgłosić na infolinii lub czacie.

 

edit:

Zaktualizuj jeszcze safari.

Anonim

Nie dotyczy

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

@maciej023  jaka wersja Android na iPadzie jest? Bo może być problem z aktualizacją jak Android starszy niż 9 pie, wtedy po prostu aplikacja nie będzie działać i aktualizacji nie zrobisz. Jest opcja z przeglądarki korzystać na Ipadzie i HBO GO, zainstaluj inną przeglądarkę jak się da 😉

@ketrasaArtur  dostawca aplikacji wspiera nowe wersje Android i wersje na telefon, te na Ipad są traktowane po macoszemu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

Wersja iOS to iOS 10.3.4 (14G61). Wszystko wygąda ok, spróbuję sie skontaktować z kimś z Orange, aczkowiek musze przebrnąć przez "Maxa" co nie jest łatwe 🙂 szkoda, że mailowo nie można sie skontaktować...

Anonim

Nie dotyczy

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

@maciej023  za dużo siedzę na Android, ups, iOS wersja nie taka stara, ze wsparciem Apple trzeba by porozmawiać/ popisać 😉


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 7
  • 13
  • 0

Nie można zainstalować Orange TV Go na IPadzie

Przebrnąłem przez "Maxa" i porozmawiałem z konsultantem. Przyjął zgłoszenie i teraz muszę czekać na odpowiedź. Gdy takowa się pojawi i rozwiąże problem to dam znać, może komus się przyda 🙂

Dziękuję wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam.