Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

ROZWIĄZANE

Zespół Nasz Orange
  • 2906
  • 10831
  • 64

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Nowa oferta dostępna oficjalnie. Więcej na głównej stronie: https://www.orange.pl/


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Przy zakupie przez stronę orange.pl nowej umowy dla pakietów EXTRA i Premium otrzymamy smartphone.


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 426
  • 1446
  • 13

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Czyli... nic się nie zmieniło z mojego punktu widzenia. W dalszym ciągu nie ma możliwości zakupu samej TV do istniejącej umowy (występuje tylko w pakiecie) i w dalszym ciągu trzeba podpisać umowę na 24 miesiące (brak opcji bez zobowiązania)...


Oferta bardzo słabo wygląda na tle konkurencji. 

Anonim

Nie dotyczy

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Bardzo słabo wygląda i się nie poprawi, bo pracownicy Orange wciąż mają za małe pensje i muszą im dać jak najwięcej, a to że klienci nie mają tego co powinni za tak duże pieniądze to ich nie interesuje, podwyżki, podwyżki, podwyżki! 

Ta sieć to śmietnik...


Poziom 23, Odkrywca Przestworzy
  • 416
  • 245
  • 17

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Akurat kasa nie idzie do pracownika.

Wszędzie będą szły podwyżki. 

 

A Huawei y6 dostępny w każdym kanale sprzedażowy. 

 

Wg ORANGE oferta jest megafantastyczna 😄😄😄


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Zgłoś w takim razie pomysł. Jaka ta oferta wg Ciebie powinna być? 

Anonim

Nie dotyczy

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Tańsza, biorąc pod uwagę oferowaną jakość.... 


Pracuję w Orange
  • 931
  • 1518
  • 35

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

Rozumiem, że porównywałeś podobną ofertę z konkurencją? Ile wyszło drożej?

Anonim

Nie dotyczy

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

W dostępnym u mnie UPC - obecnie internet do 150 Mb/s kosztuje na cały okres umowy tyle, ile do 100 Mbps w Orange w okresie promocyjnym... 🙂 

Mam szukać dalej?

Ja wiem, że masz pomarańczowe klapki na oczach, ale konkurencja nie śpi - daje lepsze ceny, lepsze styki i lepszą jakość ogólną. I przede wszystkim, przynajmniej dla mnie i dla kilkuset tysięcy klientów którzy są u konkurencji - multiroom na 3 dekodery 🙂 Coś, co według was wymaga LAT testów, coś co jest wg was bardzo, piekielnie wręcz trudne do wdrożenia na masową skalę... 

 

W UPC mam obecnie pakiet 163 kanałów + Eleven za uwaga - 70 złotych miesięcznie z multiroom na 3 dekodery.  Za taki pakiet u was musiałbym kupić internet za 69,99 (100 Mbps) + dodatkowo pakiety za co najmniej 50 złotych, do tego multiroom 1 za 10 złotych, a drugi by był po prostu technicznie niewykonalny, bo nie odkryliście jeszcze czegoś takiego.... 

 

A w UPC z racji tego, że w lipcu kończy mi się umowa mam od nich ofertę na dodatkowy internet właśnie 150 Mbps - w cenie - uwaga - 20 złotych miesięcznie. Wychodzi zdecydowanie taniej niż w Orange. Można jeśli się szanuje klienta? Można. Wy tego nie robicie. I dlatego ja od was odchodzę - i - licząc TYLKO NA TYM FORUM - co najmniej kilkadziesiąt osób również. 


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Nadchodzą duże zmiany w Orange Love.

UPC nie zawsze jest takie idealne. Wystarczy poczytać ich fb i fb Orange i podzielić przez liczbę klientów. Ale dla niektórych niska cena idzie z źle rozumianą jakością.