Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

Witam postaram się napisać jak najprościej...posiadam Orange love wraz z pakietem canal plus select...umowę na canaly mam podpisana w salonie Orange ale umowa jest z ITI neovision...podpisałem ja j listopadzie 2018...Wtedy też założyłem konto na nc+go...od tamtej pory do dzisiaj działaly mi Polsaty premium(te na których leci Liga mistrzow-nie posiadam ich w dekoderach)...w aplikacji ncgo na tablecie mam włączone następujące pakiety-pakiet97 h,minuty OPL(nie wiem co to znaczy ale może ktoś powie),pakiet Premium Sport(to chyba te polsaty które działały a dzisiaj przestały i wisi na nich kłódka) oraz pakiet 3h darmowy...Nigdzie nie mogę znaleźć dokładnych zawartości tych pakietów...Orange odsyła mnie do nc a nc do Orange...Czemu Polsaty się nagle wyłączyły po 10 miesiącach?

Zobacz więcej tematów oznaczonych etykietą:

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

NC+Go Polsaty Premium

[ Edytowane ]

Witaj na forum.

Kanały te były w otwartym oknie dla posiadaczy pakietów od NC+, obecnie Platformy Canal+. Teraz żebyś mógł oglądać kanały Polsat Sport Premium, trzeba posiadać pakiet Canal+ Prestige lub Orange Love Premium.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

A jakie są ceny tego prestige?moge dokupic w każdej chwili?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

Dodam że obecnie w dekoderze mam wszytskie kanały takie jak w opcji select(bez canal sport 3i 4 seriale itd) a w nc go wszytskie te własnie canay posiadam...takie jak w opcji presige

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

NC+Go Polsaty Premium

https://www.orange.pl/view/canalplus - tutaj masz więcej informacji. Pakiety można dobrać również po zalogowaniu na orange.pl.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

a Czemu ciągle mam napisane w aplikacji ncgo ze posiadam pakiet Premium sport?

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

NC+Go Polsaty Premium

Po wejściu w Polsat Sport Premium możesz oglądać? Jak nie, to pewnie się zaktualizuje i pakietu tego nie będzie.

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

[ Edytowane ]

► Ukryto dane osobowe i scalono wpisy - Moderator Wiktor ◄

IMG_20191001_230153.jpg

wysłałem załacznik luknij co mam aktywowane

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

JEsteś pewny że musze przejsc z select na prestige?i Wtedy polsaty będą tylko na nc go?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

NC+Go Polsaty Premium

A masz może jakiś screen? Kiedy włączono Ci polsaty sport premium w nc+go? Masz je na dekoderze?
.
0 Lubię to
Odpowiedz