Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

W dekoderze nie mam.Odkąd mam umowę od listopada i pakiet c+select to mialem je w nc go a wczoraj padły. Czy jeżeli rozszerze pakiet do c+ Prestige to wskoczą znów? Wg tego dokumentu https://orange.binaries.pl/bw//20155/0/11358/6a75a36a-f2c9-4581-92f6-26527cabfccf.pdf pakiet mistrzowska piłka jest za darmo jeśli ma sie prestige

0 Lubię to
Odpowiedz
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

NC+Go Polsaty Premium

Tak, musisz mieć Prestige. Do tej pory był w otwartym oknie dla pozostałych.

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

Ok rozumiem może i masz rację...byłem w salonie Orange pani powiedziała że"ona nie wie..." Zadzwoniłem na infolinię pani powiedziała żebym najlepiej złożył reklamacje ponieważ miałem je te canaly przy podpisywaniu umowy nikt mnie nie informował że ich czas kiedyś upłynie itd...wspomniala też że za 10 zł więcej można dokupić c+ prestige i wtedy Polsaty będą i na ncgo i na dekoderze za 0 zł.Prawda to?Co myślicie ?

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 39, Guru ****
  • 23272
  • 11777
  • 1100

NC+Go Polsaty Premium

Ale okno otwarte było od listopada 2018 czy od połowy września 2019?
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Highlighted
Zespół Nasz Orange
  • 1361
  • 1947
  • 42

NC+Go Polsaty Premium

@Piotrekk85 napisał(-a)
Ale okno otwarte było od listopada 2018 czy od połowy września 2019?

@Wojciech napisał(-a)

Dla osób które posiadają pakiety platformy Canal+ (wcześniej NC+) będą za darmo udostępnione kanały Polsat Sport Premium. Będzie można dzięki temu obejrzeć mecze piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Dla kogo?

Dla osób posiadających pakiet:

• Extra+
  • Canal+ Select
  • Extra+ z Canal+ Select

Kiedy?

Od 16 do 22 września 2019r.

Gdzie?

Kanały 144-149.

Jak później oglądać Mistrzowską Piłkę (nazwa pakietu z kanałami Polsat Sport Premium)?

• Dokupić pakiet Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 0zł, później 49,99zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące)
  • Dokupić pakiet Extra+ z Canal+ Prestige (od 1-3 miesiąca 23,99zł, później 79,99zł przy umowie na 24 miesiące)
  • Dokupić pakiet Mistrzowska Piła (30zł miesięcznie)
  • Wybrać pakiet Orange Love Premium (więcej tutaj)

@Lukasz8804 napisał(-a)

wspomniala też że za 10 zł więcej można dokupić c+ prestige i wtedy Polsaty będą i na ncgo i na dekoderze za 0 zł.Prawda to?Co myślicie ?

Tak jest - https://www.orange.pl/view/canalplus

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

Witam .Dokonałem migracji do canal +prestige...Polsaty z LM są w dekoderze itd.Tylko teraz moje pytanie...w aneksie mam wpisane że klient dokonuje migracji z c+select do pakietów c+ prestige oraz Mistrzowska pilka. Oraz że mogę korzystać z dodatkowych usług jakim jest c+ VOD.Czy nie będę musiał za to wszystko płacic?Pani zapewniała że faktura będzie tylko 10 zł większą...zastanawia mnie ten zapis że przechodzę też na pakiet Mistrzowska piłka który kosztuje 30 zł...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 11, Recenzent
  • 2
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

Mam to samo na umowie i również byłem informowany że faktura tylko o 10 zł wyższa więc ja tylko czekam aż wskoczą mi pakiety w mój orange żeby zerknąć fakturkę.

Swoją drogą długo czekałeś na aktywacje c+ prestige po migracji z select ? 

Ja podpisałem aneks 1.10 i cisza...

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 7, Poszukiwacz
  • 11
  • 0
  • 0

NC+Go Polsaty Premium

Czekałem tyle że podpisałem papiery wróciłem do domu i juz wszystko działałoEmotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz