Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Multinagrywarka aktywacja nie dziala S01-01 błąd


Poziom 4, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

Multinagrywarka aktywacja nie dziala S01-01 błąd

hej, dzisiaj zainstalowali mi dekoder i internet w pakiecie, Internet smiga nie owiem, TV jak włącze też ale aktywacja Multinagrywarki tutaj juz mi sie pojawia na tv BŁĄD; S01-01 podczas uruchamiania serwisu wystąpił problem. na infolini za h... Pana max automat nie rozpoznaje moje usługi TV, pytanie czy to normalne i muszę odczekać jakiś czas po instalacji by móc aktywować multinagrywarkę czy jednk coś jest źle podpiete. PS>, z apliakcja również mojej usługi nie widać 🙂 

2 ODPOW. 2

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 145
  • 254
  • 2

Multinagrywarka aktywacja nie dziala S01-01 błąd

Błąd pojawi się, jeżeli zostanie przerwane połączenie pomiędzy dekoderem a modemem lub, gdy dekoder zostanie podłączony do internetu świadczonego przez innego operatora (Orange TV działa poprawnie tylko na puli adresowej Orange).

Rozwiązanie:

  • Sprawdź czy dekoder ma dostęp do internetu, np. na urządzeniu, które jest podłączone do menu (przewodowo lub przez Wi-Fi) spróbuj otworzyć jaką stronę internetową
  • Sprawdź, czy przewód Ethernet nie jest uszkodzony - możesz to zrobić np. poprzez podłączając przewód do komputera; drugi sposób to sprawdzenie czy na porcie Ethernet w modemie migają diody - jeżeli tak to jest połączenie pomiedzy dekoderem a modemem,a jeżeli nie świecą to nie ma między nimi komunikacji
  • Sprawdź czy dekoder jest dobrze podłączony do modemu. Jeżeli urządzenia są połączone bezprzewodowo, spróbuj połączyć je za pomocą przewodu Ethernet.
  • Jeśli korzystasz z połączenia przewodowego z modemem Livebox 2.0, Livebox 1.1, Sagemcom Fast 3764, DGT RGW VDSL2 G - sprawdź, czy dekoder jest wpięty do dedykowanego portu w modemie.

    Livebox 1.1 - żółty port ETH 2 z włączoną TV przez ADSL

    Livebox 2.0 - żółty port

    Sagemcom Fast 3764 - czerwony port ETH3 lub żółty port ETH4 (porty domyślnie są ustawione na odbiór TV przez ADSL)

    DGT RGW VDSL2 G - żółty port ETH 2

  • Jeśli korzystasz z Liveplugów wyjmij je z gniazdka i podłącz ponownie.
  • Sprawdź czy serwer DHCP w modemie jest włączony. Możesz to sprawdzić logując się do modemu konfiguracyjnego modemu.
  • Wyłącz dekoder i modem a następnie włącz modem i poczekaj aż połączy się z internetem. Następnie włącz dekoder.

Link do strony: https://www.orange.pl/omnibook/dekoder-samsung-icu-100#


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Multinagrywarka aktywacja nie dziala S01-01 błąd

@AgAW1 jesli masz modem z dekoderem polaczony orzez wifi to zmien go na kabelek😉