Nie można wyświetlić tego widżeta.

Lista Kanałów Orange IPTV

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 180
  • 558
  • 1

Ważne, że dotychczasowi klienci nie stracą dostępu do paczki C+ przez Orange przedłużając umowy.

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 83

Od dzisiaj kanały TVP 3 regionalne od nr 901-916 oraz kanał TV Republika nr 28 pojawiły się w jakości HD 🙂 Są dostępne zarówno na WHD 80 oraz IWU 200 🙂 Dziękuję za oddane głosy na pomysły oraz ich realizacje. 

Pozdrawiam 🙂

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 557
  • 1768
  • 2

Na 572 dodano Alfa TVP HD oraz na 249  oraz 251 nadaje Novelas+ (na 251 Novelas+ dubel)

Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 2372
  • 9830
  • 83

Szkoda, że nie został dołączony do oferty Orange TV IPTV kanał Eleven Sport 4 HD 😞 Może się jeszcze pojawi. Pozdrawiam 🙂

• 180
  • 558
  • 1

Każdy ma swoje zdanie na temat Republiki TV. Mnie cieszy podniesienie do HD tego kanału.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1030
  • 0

Orange powinno zrobić jakieś konkretne ruchy a nie tylko podmienianie kanałów sd na hd (chociaż to już standard to HD i nie ma się czemu dziwić) czy robienie dubli jak to napisał @ryba168 w przypadku Novelas+ chyba, że ten ruch jest po to aby Novelas+ i Novelas+1(teraz jeszcze Dizi) były bliżej siebie i usuną jedną pozycję jako dubel tą starą na której obecnie był

Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 2075
  • 7629
  • 30

@Luki555napisał(-a)

Orange powinno zrobić jakieś konkretne ruchy a nie tylko podmienianie kanałów

czy możesz podać przykład konkretnego ruchu?

• 180
  • 558
  • 1

Konkretne ruchy:

-uzupełnić ofertę 4K, jest kilka kanałów 4k na rynku od kilku lat w tym Love Nature 4K, Muzeum 4K I Ultra 

- z powrotem paczka C+ dla nowych

- powrót Sundance, AXN-ów, itp.

Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 233
  • 1030
  • 0

@pirenej nie muszę tego robić już bo @Lukiman wyśmienicie ci podał te ruchy jakie orange powinno zrobić. 

Teraz tak przejrzałem listę i ten Novelas+ trochę dziwna sprawa na poz gdzie był i powinien być Dizi dali Novelas+ chyba to poprawią bo to nie powinno tak być. Chyba że tak wygląda ta zmiana Dizi na Novelas+1

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 18
  • 0

ale to tak nie może być, nic nie informowali? ja chcę żeby dizi zostało bo tam teraz jakieś telenowele. ktoś coś wie?