Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kanały z pakietu Extra+ bez podglądu stacji Active Family, FightKlub i JimJam.

ROZWIĄZANE

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Kanały z pakietu Extra+ bez podglądu stacji Active Family, FightKlub i JimJam.

Mam pytanie: Posiadam IPTV od Orange i dlaczego kanały FightKlub, Active Family i JimJam nie mają podglądu tego co się dzieje na antenie danych stacji gdyż albowiem powyższe stacje są niedostępne w ofercie Orange IPTV tylko w ofercie Extra+ we współpracy z CANAL+ POLSKA S.A. ?

Na SciFi czy E! widać podgląd a na tych trzech nie ma podglądu. możecie to naprawić ?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Kanały z pakietu Extra+ bez podglądu stacji Active Family, FightKlub i JimJam.

@nnsq9053W9 Powiem tak: w wymienionych kanałach nie będzie podglądu z powodu tego, że nie znajdują się one w pakietach dostępnych do zakupienia bezpośrednio z poziomu dekodera. Są ujęte w pakietach dodatkowych (inny dostawca) i wymagają zamówienia np na infolinii czy w salonie. 

Te zamawiane bezpośrednio sprzed TV mają podgląd, który trwa około 2 minut i można go odświeżać, ale nie mają dołączonego dźwięku. Oglądać jednak można (na raty) i w zmniejszonej powierzchni.

Kanały, które wymieniłeś nie są jedyne w tej opcji. Na przykład zestaw Polsat Sport (kanały 144-149, o ile się nie mylę) zachowują się tak samo...

Wiem, że tych z tematu nie obejrzysz w podglądzie.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Kanały z pakietu Extra+ bez podglądu stacji Active Family, FightKlub i JimJam.

@nnsq9053W9 Napisz konkretnie gdzie sprawdzasz, bo na kanale 0 widać wszystkie kanały na podglądzie ogólnym. Z tego co wiem to na tym kanale nie ma obowiązku zamieszczania treści i jest on tylko poglądowy.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 253
  • 692
  • 2

Kanały z pakietu Extra+ bez podglądu stacji Active Family, FightKlub i JimJam.

Sprawdzam dokładnie nie tylko na pozycji 0 ale i również na pozycjach 126, 130 i 573.


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

Kanały z pakietu Extra+ bez podglądu stacji Active Family, FightKlub i JimJam.

@nnsq9053W9 Powiem tak: w wymienionych kanałach nie będzie podglądu z powodu tego, że nie znajdują się one w pakietach dostępnych do zakupienia bezpośrednio z poziomu dekodera. Są ujęte w pakietach dodatkowych (inny dostawca) i wymagają zamówienia np na infolinii czy w salonie. 

Te zamawiane bezpośrednio sprzed TV mają podgląd, który trwa około 2 minut i można go odświeżać, ale nie mają dołączonego dźwięku. Oglądać jednak można (na raty) i w zmniejszonej powierzchni.

Kanały, które wymieniłeś nie są jedyne w tej opcji. Na przykład zestaw Polsat Sport (kanały 144-149, o ile się nie mylę) zachowują się tak samo...

Wiem, że tych z tematu nie obejrzysz w podglądzie.