Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jakość Canal+


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Jakość Canal+

Ostatnimi czasy zauważyłem na kanałach z paczki Canal+, iż na ciemnych scenach obraz jest fatalnej jakości. Pojawia się sniezenie oraz widać piksele, jakieś poswiaty. Koszt pakietu nie jest niski i za cenę 50 zł wymagać można adekwatnej jakości. Czy ktoś też spotkał się z takim zjawiskiem?

20 ODPOW. 20

Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Jakość Canal+

Wysokość kwoty pakietu nie ma znaczenia, wszystko idzie jednym strumieniem danych do wszystkich. Na satelicie transpondery są przepełnione wiem kompresują mocno przez co traci się na jakości. Więcej pasma zdecydowanie maja firmy przesyłające sygnał po kablu gdzie jakość powinna być lepsza. 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Jakość Canal+

Tu @tolek ma rację. Nadawcy chcąc zwiększyć ilość kanałów z jednego transpondera kombinują z upakowaniem, albo pogarszają jakość. 

Podejrzewam, że na światłowodzie też może być coś kombinowane, żeby nie zapychać łącza i ograniczyć ilość transferu danych.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 104
  • 148
  • 1

Jakość Canal+

Nie sądzę żeby w 2020 roku Orange pobierał sygnał z satelity a nie swiatlowodem, gdzie nie ma ograniczeń dot. pojemności. Chociaż w Orange wszystko możliwe;)

Anonim

Nie dotyczy

Jakość Canal+

Jakość Canal+ uzależniona jest od dostawcy, Orange nie kompresuje sygnału, konkurencja ma podobną jakość obrazu.

Anonim

Nie dotyczy

Jakość Canal+

@1pietrek1  jeśli dostawca kanału ma opcję po kablu, to jak najbardziej Orange z tego skorzysta, ale Canal+ jest z Hot Bird i niestety jakość jest jak jest, jak pogoda kiepska to pogorszenie jakości też jest.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Jakość Canal+


@Anonimnapisał(-a)

@1pietrek1  jeśli dostawca kanału ma opcję po kablu, to jak najbardziej Orange z tego skorzysta, ale Canal+ jest z Hot Bird i niestety jakość jest jak jest, jak pogoda kiepska to pogorszenie jakości też jest.


czyli do światłowodu tez leci sygnał kanałów z satelity? 😅

Anonim

Nie dotyczy

Jakość Canal+

@Tob  masz rację pomyliłem się, Canal+ jest dostępny naziemnie w najwyższej jakości, cóż takim ekspertem jak ty nie jestem od TV, wybacz proszę moją gafę 😐


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Jakość Canal+

👍🏼 no problem

Otwarte okno przy okazji Oskarów będzie w najbliższy weekend to może podejrze Canal +
Kiedyś ich opłacałem na player pl w tamtym czasie nie używałem telewizora tylko mobilnie i komputerem oglądałem 


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 14
  • 5
  • 0

Jakość Canal+

Na satelicie Canalplus jest w bardzo dobrej jakości.