Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Jak na chwilę popsuć TV

ROZWIĄZANE

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Jak na chwilę popsuć TV

Dzięki @j131 zapoznałem się z tematem. Ciekawy, a jeszcze bardziej podpowiedzi. Intrygujące czy autor skorzystał z któregoś pomysłu. Bo rozwiązania nie oznaczono.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak na chwilę popsuć TV

@Misiek62 , bo "walka między pilotami" pewnie trwa, co nie omieszkał wyłuskać w prezentacji  @Wiktor 😂 Macie okazję "zabłysnąć" i podać temat w kolejnym rozdaniu, a ja chętnie go poprę obiema łapkami😀 Odrobina ubawu nie zaszkodzi, co nie?😀


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Jak na chwilę popsuć TV

Koledzy, widzę, że mój temat stał się popularny. Wybaczcie, że po tak licznych radach i podpowiedziach zamilkłem. Jeśli interesuje Was, jak potoczyła się historia, to już śpieszę ze sprawozdaniem.

W pierwszym tygodniu przetestowałem numer z apką zaproponowany przez @slav72. Moja, była bardzo zła i rozżalona, że nie zobaczy najniwszego odcinka. Żal mi się jej zrobiło, to "naprawiłem", ale to nie przyniosło jej ukojenie, bo nie widziała od początku odcinka i stwierdziła, że tak od środka to nie ma sensu, bo nie wie, co się działo. 

Jako kochający mąż znalazłem rozwiązanie na otarcie jej łez w postaci tvp vod, gdzie obejrzała cały odcinek, a mi udało się wymigać (bo już późno i rano do roboty nie wstanę) .

Na kolejny tydzień "bardzo się rozchorowałem" i nie miałem siły ogladać 😉

Później znowu wróciłem do apki i tu też w ciągu tygodnia, żeby nie było podejrzane. Z tym pomysłem @j131 (choć ciekawy) bałem się próbować, że jednak sie połapie, że coś wpiąłem i to moja wina. Więc ten motyw odpadał. No i tak sobie cyklicznie rozłączam ruter.

Ostatnio się poświęciłem i obejrzałem z nią odcinek (bo wiecie, mundial sie zbliża to nie chcę by była nie w sosie) . Nawet w sumie śmieszne było bo jeden kolo sobie jaksąś lalę wybrał, co chyba się rozmyśliła i nie potrafiła mu powiedzieć wprost (tak to wyglądało przynajmniej), bo jej siostra przygadywała na jej temat, a ta cicho siedziała i piła z kielicha, żeby ukryć rozbawienie. Rolnik odjechał ze złamanym sercem, bo wybranka się okazała wg relacji jej własnych bliskich inna niż myslał, a panna odetchnęła z ulgą i fałszywym uśmieszkiem. Nawet miałem rozrywkę, bo śmieszne to było (choć chłopa żal), a Moja zadowolona, że aktywnie uczestniczyłem w komentowaniu tego co na ekranie.

Także dziękuję Koledzy, piona! 👊


Poziom 25, Entuzjasta Przestworzy
  • 2052
  • 7537
  • 28

Jak na chwilę popsuć TV

@K0stek, spoko recenzja! Opiszesz następny odcinek?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 123
  • 0

Jak na chwilę popsuć TV

K0stek, uważaj, żeby Tobie ukochana tak telewizora w trakcie meczu nie popsuła ‌🙂

Kto wie, może za sprawą tego tematu niejeden pan tak ucierpi, jak mu partnerka Moim Funboxem TV w kluczowym momencie wyłączy. To Wam dopiero do śmiechu będzie. 


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak na chwilę popsuć TV

@K0stek , to hicior, że znalazł uznanie wśród Herosów😀 Najważniejsze, że z pilotem w ręku nie odeszła żona do jakiegoś pilota. Wilk syty i owca cała 😂 Przygotuj scenariusz na sąsiada, który zdradzi sekret. Bo ja bym powiedział, że jak wierzy sąsiadowi, to niech się przeniesie do niego😀 Czekamy na nowe "odcinki", bo scenariusz został dobrze wyreżyserowany😂


Poziom 27, Znawca Przestworzy
  • 1436
  • 6227
  • 42

Jak na chwilę popsuć TV

Czyli da się. 🙂

@K0stek a teraz oglądasz czy jednak awaria kontrolowana? 🙂


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 1609
  • 12988
  • 2

Jak na chwilę popsuć TV

@tolek , trzeba czekać by nie zapeszyć😊


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 33
  • 194
  • 0

Jak na chwilę popsuć TV


@toleknapisał(-a)

Czyli da się. 🙂

@K0stek a teraz oglądasz czy jednak awaria kontrolowana? 🙂


@tolek awaria kontrolowana była 🙂 za tydzień finał, to do kolejnej jesieni spokój, więc dam jej obejrzeć w moim towarzystwie.

Dużo odcinków mi odeszło tym sposobem, bo 1 i 11 listopada w ramach dni wolnych puszczali bonusowo...

 

Nic sie nie bój @Cynt nie ze mną te numery 😀 ja się tak wkręcić nie dam!