Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Stingray FESTIVAL 4k - jakie jeszcze mamy materiały w 4k?


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 24
  • 49
  • 1

Stingray FESTIVAL 4k - jakie jeszcze mamy materiały w 4k?

Reasumując, jakie mamy materiały 4K?

 

1. Festival 4K - genialny kanał i mam nadzieję, że będzie dalej istniał. Nie wiem jak często coś tam powtarzają, ale na razie jestem zachwycony, jak na telewizję, jakość super. 

2. Filmy w 4K - mały wybór

3. Dokumenty w 4K - przydałoby się więcej przyrodniczych materiałów, to się zawsze fajnie ogląda w tej jakości. Czekam też na filmy podróżnicze - mam nadzieję, że ktoś nad tym pracuje i czyta takie sugestie. 

 

Ciekawe jak to dalej się będzie rozwijać. Wydaje się, że przy IPTV o wiele łatwiej wprowadza się materiały 4K, więc mam nadzieję, że Orange pójdzie tą drogą. 

13 ODPOW. 13

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Festival 4K - materiały 4K

Na vod masz netflixa i kontent od Discovery. Na razie to i tak dużo jak na Polskę.

 

Edit: jeszcze wybrane transmisje na eleven 1.


Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 203
  • 122
  • 4

Festival 4K - materiały 4K

W pakiecie bogaty jest Eleven 1 4K na którym wyścigi F1 też będą nadawane w 4K .


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Festival 4K - materiały 4K

aż szok, że StingrayFestival4k jest już od pakietu podstawowego, tj. optymalnego.

Rozumiem, że w ofercie jest od grudnia 2017? Ktoś wie na ile lat jest umowa na jego obecność w ofercie Orange?

jestem jego fanem, często do niego zaglądam.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Festival 4K - materiały 4K

Info potwierdzone u Orange

kanał jest w stałej ofercie.

Ekstra! I Orange jako jedyny dostawca na Polskę go dostarcza.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Festival 4K - materiały 4K

Podepnę się pod wątek, ponieważ pytanie również dotyczy kanału wymienionego w temacie - Czy kanał Festival jest dostępny przez Orange TV Go?


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Festival 4K - materiały 4K

@unhipcreature0  nie nie jest dostępny w wersji Orange Tv go  🙂


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 24
  • 11
  • 0

Festival 4K - materiały 4K

Od jakiegoś czasu ramówka Festival 4K podawana w EPG oraz na stronach www Stingray nie pokrywa się z tym co jest emitowane. Domyślam się, że to raczej wina nadawcy. Dlatego proszę aby ktoś z Orange zainterweniował do nadawcy z ŻĄDANIEM naprawienia błędu. Kanał w takiej formie jest bezużyteczny, nie można zaplanować oglądania koncertów czy też nagrywania na PVR. Nie po to płacę by nadawca oferował taką popelinę! Liczę że Orange podejmie interwencje w tej sprawie, co by nie było to sztandarowy kanał 4K w ofercie. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Festival 4K - materiały 4K

Jest poprawnie z godzinnym przesunięciem do tylu. Ciekawe czemu bo długi czas było zgodnie z nasza strefa czasowa. 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Festival 4K - materiały 4K