Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

Piszesz o kulturze, gdy sam siejesz hejt. Warto zweryfikować wszystkie informacje i pisać merytorycznie w odpowiednim temacie. Póki co wrzesień się już skończył dawno temu.

Wracając to tematu - określenie niszowe nie jest pejoratywne. To stwierdzenie faktu. Poza tym misz masz Discovery i CP może spowodować, że ich bardziej popularnych nowych treści nie będzie i o to trzeba się martwić. A póki co nie widać na horyzoncie by Orange chciało tworzyć treści tv w Polsce.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 169
  • 28
  • 0

[ Edytowane ]

@Piotrekk85napisał(-a)
Piszesz o kulturze, gdy sam siejesz hejt. Warto zweryfikować wszystkie informacje i pisać merytorycznie w odpowiednim temacie. Póki co wrzesień się już skończył dawno temu.

- Ja hejt? To Ty i kilku innych użytkowników wielokrotnie mi stawiacie wyrzuty i zarzuty, że mam uwagi wobec Orange, że pytam i pisze itd Kółko adoracji przeciwko mnie tworzycie. Bo śmiem odbierając usługę telewizyjna o niej pisać, zapytywał, dyskutować, oglądać kanały które Ty uznajesz za takie, a nie inne. Naprawdę rozmowy z Tobą i jeszcze dwoma z Was nie należą do przyjemności.

- a pisze w wątku jaki jest. Podnosiłem ja i nie tylko ja, że panuje na forum nieporządek. Temat miał być zmieniany, nie został.

a od weryfikacji informacji to właśnie wymiana informacji powinna się odbywać na forum, a Ty piszesz jakobyś oczekiwał to miejsce za portal informacyjny gdzie się udziela informacji. Ja udzieliłem zresztą odnośnie TVP Kultura.

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
Poziom 20, Pasjonat
  • 867
  • 1070
  • 4

@Piotrekk85napisał(-a)
CP i Discovery planują (bez Orange) robić platformę OTT. Ale narzekamy na brak hd na niszowych kanałach.

A co mnie to na dziś obchodzi? Na dodatek bez Orange. I czemu o tym piszesz w tym wątku?

Poziom 39, Guru ****
  • 24270
  • 12426
  • 1120

To że warto oczekiwać od Orange nowych treści a nie dodawanie kanałów innych z opóźnieniem.
.
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 25, Specjalista
  • 3047
  • 1413
  • 26

@Piotrekk85  ja myślę że oferty kanałowej już nie bezludzie rozwijać  Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Pracuję w Orange
  • 352
  • 199
  • 13

[ Edytowane ]

@Tobpodobno poszły aktualizacje i TVP kultura jest w HD.

Seba
Poziom 18, Komentator
  • 169
  • 28
  • 0

@sebaswiderskinapisał(-a)

@Tobpodobno poszły aktualizacje i TVP kultura jest w HD.

TAK! 👍🏼🙂🙂🙂

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny