Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 24, Specjalista
  • 2555
  • 1219
  • 22

Czy wiadomo już coś o nowościach tv od września ?

[ Edytowane ]

@Tob   Nie zgadzam się, bo powstały nowości np Multinagrywarka. Pisałem w pomysłach  o wprowadzenie wybranych pakietach darmowe Vod i ba jest zrealizowali mój pomysł   paramount channel central comedy itp. co oznacza że nie olewają nas. Wprowadzili nowy dekoder i twoim zdaniem Orange nic nie zrobiło?

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

[ Edytowane ]

Piotrekk85  Napisales, ze przez „Pomysły” na Nasz Orange operator może zmieniać ofertę w co śmiem wątpić i pozwól mi wątpić. 

A multinagrywarka Citi2017  jest bardzo słaba, na wielu kanałach nie ma tej funkcji, lub bez funkcji nagraj.
ostatnio kanały tvndiscovery mające opcje ”od początku” wyłączono opcje przewijania do przodu, czyli trzeba całość z reklamami oglądać. Ale to już chyba wina nadawcy.
niestety funkcja - nagraj - jest na małej ilości kanałów dostępna i od wejscia usługi nic nie przybyło, a na wspomnianych kanałach opcja przewijania nagrania do przodu została wyłączona.

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

[ Edytowane ]

decyzja nadawcy 11.10. Superstacja przejdzie na nadawanie w HD wyłączając emisje niskiej jakosci obrazu 

23.10. TVP Kultura także, ale tutaj chyba zostawia jeszcze emisje SD (zmienia w tv nazismnej i w tv kablowych)

Jak to jest - Orange może nam Kultury nie udostępnić w HD jeśli kanał będzie nadal emitował sd ?

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

czy ktoś tutaj ma wiedzę i moglby się wypowiedzieć?

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 30, Ekspert
  • 1609
  • 1505
  • 90

@Tob  A nie może? Oczywiście, że może jeżeli będzie prowadzona równoległa transmisja w SD.  Tak jest np. w Vectra. Pomimo, że wszędzie jest TVP1 HD, to jest również wersja SD i nie jest to downscale.

Jeżeli moja odpowiedź była dla Ciebie pomocna, oznacz post jako rozwiązanie lub daj lajka Emotikon: Szczęśliwy

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

no właśnie, ale operator udostępnia i w sd i w hd

a nie tylko w sd kiedy powszechnie dostępne w hd - to różnica 😉 

pytanie czy Orange udostępni HD bo w ofercie swojej tylko jeden kanał jest zdublowany i w SD i HD - National Geographic 

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 1042
  • 532
  • 20

Serio aż tak bardzo Cię obchodzi telewizja linearna, która odchodzi do "lamusa" ? Emotikon: Bardzo szczęśliwy I będziesz się bił o każdy kanał HD, który włączysz 3x w roku?

Poziom 20, Pasjonat
  • 827
  • 993
  • 4

A co to jest telewizja "linearna"? Jeśli to jest przeciwieństwo VOD to powiem ci, że nawet oglądanie wiadomości w SD na telewizorze 40'' (lub większym) jest już nie komfortowe w porównaniu do HD a co dopiero kanały w stylu NG Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Poziom 31, Ekspert
  • 2414
  • 2118
  • 98

Mnie dziwi parcie w oferty Operatorów, przyrodnicze i historyczne to setki powtórek, napakowane reklamami i produkcjami odbiegającymi od tematu kanału, filmy też stare jak świat, internet daje jakość filmów 4K i nowości, wiadomości to z naziemnej obejrzę, tak na marginesie te przyrodnicze w HD czy inne, to jakość ciut lepsza od SD, nie warto drążyć tematu, wcześniej pisałem, dopóki kablówki chcą kanały SD, to HD będzie luksusem w ofercie, 4K to już wisienka na torcie u nas, pomyśleć że 8K TV stają się powszechne i u nas też szybko zawitają, ciekawe co na nich będziemy oglądać... Emotikon: Obojętny

0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

@bluesmanniaknapisał(-a)

A co to jest telewizja "linearna"? Jeśli to jest przeciwieństwo VOD to powiem ci, że nawet oglądanie wiadomości w SD na telewizorze 40'' (lub większym) jest już nie komfortowe w porównaniu do HD a co dopiero kanały w stylu NG Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Dokładnie tak 😉

——
0 Lubię to
Odpowiedz