Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Czy dysk z UHD88 będzie pasował do dekodera ICU100? Jak wygląda wymiana?

Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszTylko nie zapomnij zadać starego sprzętu w ciągu 14 dni od otrzymania nowego.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Wiem wiem, podejdę do salonu u mnie w Bydgoszczy i zdam....jeśli wcześniej dostane te obiecane. heheh


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

A tak w ogóle to ciekawa rzecz z tą wiedzą konsultantów, bo jeden mówił mi, że muszę zdać konkretny dekoder - ten główny, bo mam multiroom i tym samym mam dwa dekodery. Musze zdać ten główny gdzie akurat mam zamontowany dysk (ale mogę sobie dysk przełożyć do tego drugiego dekodera). Natomiast ta konsultantka z którą doszedłem do porozumienia w sprawie przedłużenia umowy stwierdziła, że oddać mogę obojętnie jaki dekoder. hehe. Komu zaufać. 


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

No i jak niektórzy pisali że nie wymieniają FB 3.0, to potwierdzam te opinię. W paczce był Dekoder, dysk ale bez FB 3.0. 

Mam zamiar skontaktować się z ta panią która twierdziła, że dostane i zobaczę co na to powie. 

Inni konsultanci stwierdzili, że może młoda i niedoświadczona. heheh. Co mnie to, prawda...

Dam znać co mi powie jak się z nią skontaktuję. 

Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszTak jak pisałem wcześniej że nie dostaniesz FB3.0 a co do dekodera może być jeszcze doliczona opłata 129 zł przy najbliższej fakturze sam zobaczysz jak będzie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Nie denerwuj mnie tymi 129 złotymi heheh. Przy przedłużaniu umowy miało być za free, natomiast w każdym innym przypadku 129 zł. 

Anonim

Nie dotyczy

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

@darekszJakbyś nawet dostał to jest możliwość się wykaraskania z takiej opłaty a co do załatwienia FB 3.0 tez są możliwości tylko trzeba wszystko załatwiać z kierownikiem infolinii.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 32
  • 6
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Witam po dłuższym czasie.

Informuję, iż wymienili mi FunBoxa 2.0 na FB 3.0. Pani z którą podpisywałem umowę (przez telefon), poinformowałem, że nikt się ze na ni kontaktuje w sprawie wymiany, a taka miała być. Przekazała mi, iż dowiedziała się, że wymienią mi, ale dopiero po 30 dniach od podpisania umowy. Kilka dni temu dzwonił do mnie technik i umówiliśmy się, i wymienił mi F.B.  Czyli u mnie dało rade wymienić za free. Dodam tylko, iż jak kontaktował się z biurem obsługi aby podać jakieś numery nowego FB, powiedział im, że to warunkowa wymiana. Co to znaczy nie wiem. 

Pozdrawiam 

P.S. powyższy post napisałem bo zapomniałem swojego loginu i hasła do Forum. he


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 74
  • 106
  • 1

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

przy podpisywaniu przedłużenia umowy wymiana funboxa 2 i ont na funboxa 3 jest bezpłatna, ale trzeba też pilnować tego by zostało to odnotowane przez sprzedawcę oraz potem wymienione przez PT. Często sprzedawcy zapominają podpowiedzieć klientowi o darmowej możliwości wymiany tych urządzeń. Możliwa też jest wymiana dekodera uhd88/whd80 na icu100 (jeśli np braliśmy światłowód przed lutym 2017 to wtedy dawali stare dekodery) jednakże nie jestem pewien czy wymiana jest także bezpłatna i czy można zrobić wymianę obu zakończeń sieciowych jednego dnia (za pomocą jednego zlecenia)

Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 3
  • 0
  • 0

dysk zewnętrzny do Samsung ICU 100

Zaraz - Zaraz ! Czy ja dobrze zrozumiałem ? Nowy dekoder ICU 100 będzie jednak współpracował z FB 2.0 ? Wszędzie mówią, że on tylko z FB 3.0 pracuje i na światłowodzie ?