Nie można wyświetlić tego widżeta.
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

Co zmieniła dzisiejsza aktualizacja dekodera Samsung ICU 100?

[ Edytowane ]

@Wojciechnapisał(-a)

Od kanału 38 do 55 dodane w jedną grupę kanały od wydawcy Discovery.

i w zw z tym StingrayFestival4k zniknął z pozycji 44, jest teraz wraz z innymi kanałami muzycznymi, na numerze 688. Co ważne, Orange jako jedyny dostawca usług w Polsce ten kanał ma w ofercie (@Piotrek, chwale Orange). Jakość obrazu, jakość kontentu, i relacje z niszowych festiwali muzyki elektronicznej, i opera czy jazz z całego świata. Jeszcze MezzoHD bym sobie zażyczył :-) Póki nie ma to bardzo dobra propozycja.

——
Sieć nr 1...aha Emotikon: Obojętny
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 19, Pasjonat
  • 67
  • 40
  • 1

O czym wy piszecie...? To, że kanał przeskoczył z numeru jednego na druki to są zmiany aktualizacji....? Emotikon: Szczęśliwy

Ciekawe ile jeszcze powstanie takich wątków o zmianach... dla mnie zmiany to tak jak w tym wątku, np. zmiana wyglądu menu, zmiana układania list ulubionych, dodanie list ulubionych, nie pojawianie się ekranu startowego z menu, itd., itd., a nie to że jeden kanał zamienił się z drugim kanałem...

Zespół Nasz Orange
  • 726
  • 2027
  • 29

zmieniła się tylko lista kanałów, a nie zmiany w samym sofcie dekodera, dlatego też nie ma update jak słusznie zauważasz @jarmk 

| Założyłeś temat? Pamiętaj, aby oznaczyć najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie | Lubisz pomagać innym? Zostań Herosem Nasz Orange |

Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

ten ekran startowy menu pod włączeniu dekodera wkurzający jest

btw. co jakiś czas podczas oglądania ginie mi pasek epg, przesuwając strzałkami mam zaledwie loga stacji z lewej strony, ale bez belki albo z pustą, bez nazwy kanału i tego co na nim aktualnie jest emitowane (w trakcie przewijania strzałkami) - czy też tak macie? może być to wina neta, czy dekodera? najczęsciej wtedy restart dekodera robię, bo ponowne samo włączenie wyłączenie raz pomaga, a raz nie.

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

[ Edytowane ]

@Rafałnapisał(-a)

zmieniła się tylko lista kanałów, a nie zmiany w samym sofcie dekodera, dlatego też nie ma update jak słusznie zauważasz @jarmk 

"w kuluarach" słyszałem, że ma w październiku być Supestacja z SD na HD i Polo tv także na HD. 

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

dziś zauważyłem ze na numerze 468 jest RussiaTodayDocumentary - chyba nie było czegoś takiego na liście. 

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 8, Poszukiwacz
  • 2
  • 2
  • 0

[ Edytowane ]

@Tobnapisał(-a)

ten ekran startowy menu pod włączeniu dekodera wkurzający jest

btw. co jakiś czas podczas oglądania ginie mi pasek epg, przesuwając strzałkami mam zaledwie loga stacji z lewej strony, ale bez belki albo z pustą, bez nazwy kanału i tego co na nim aktualnie jest emitowane (w trakcie przewijania strzałkami) - czy też tak macie? może być to wina neta, czy dekodera? najczęsciej wtedy restart dekodera robię, bo ponowne samo włączenie wyłączenie raz pomaga, a raz nie.

potwierdzam, błąd występuje co raz częściej.

problemów jest więcej m.in. sprzęt reaguje wolniej na komendy, przełączanie kanału wydłuża się kilkukrotnie itp.

także robię restart

Poziom 18, Komentator
  • 156
  • 24
  • 0

@Citi2017napisał(-a)

Aktualizację są wysyłane seriami Emotikon: Szczęśliwy

Minęło kilka dni. Na moim dekoderze oststnia jaka jest to z data 02.08.2019. 

——
0 Lubię to
Odpowiedz
Poziom 24, Specjalista
  • 2555
  • 1219
  • 22

@Tob  słuszna uwaga sprawdziłem u mnie date aktualizacji , mimo że miałem nie dawno aktualizację to u mnie tez piszę 02.08.2019 widocznie to mała aktualizacja teraz zdziwiłeś mnie  że data się nie zmieniła  Emotikon: Szczęśliwy

Mój wpis był dla Ciebie przydatny? Kliknij rozwiązanie

0 Lubię to
Odpowiedz