Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Canal+ Prestige - jakie kanały są w Canal+ Online?

ROZWIĄZANE
Anonim

Nie dotyczy

Canal+ Prestige - jakie kanały są w Canal+ Online?

Jakie kanały zawiera usługa Canal+ Online?

Czy jest też tam dostępny też C+4K z HDR?

Pod względem jakości obrazu duża jest różnica na minus, czy dużych różnic jednak nie ma -wobec pakietu C+ przez sat?

 

 

 

__________________________

*Post wydzielony z tematu "Canal+ Prestige- kilka pytań" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Canal+ Prestige - jakie kanały są w Canal+ Online?

@Anonim to Ci napisałem że do tych które masz w wykupionym pakiecie i należą do pakietu C+, inaczej mówiąc wszystkie te kanały które wchodzą w  skład Prestige będziesz miał również w wersji online. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Canal+ Prestige - jakie kanały są w Canal+ Online?

@Anonim  C+ Online zawiera praktycznie te same kanały (z małymi różnicami) które obecnie masz w ofercie na abonament sat w C+, czyli w zależności jaki masz pakiet takie kanały z pakietu masz w usłudze online, w C+ Online jest dostępny C+ 4K z HDR jeśli oczywiście masz pakiet zawierający C+ 4K, różnice pomiędzy sat a online są bardzo małe (nie mam problemów odtwarzając w telefonie na necie mobilnym ani w za pomocą apki w smart tv czy za pomocą Chromecast 4K od Google na starszym tv lub na laptopie), a przewaga usługi online jest taka że nie ma zakłóceń podczas burzy czy intensywnych opadów śniegu/deszczu, premiery są wcześniej niż na sat, dostęp do bibliotek wybranych kanałów, możliwość utworzenia własnej playlisty.

Anonim

Nie dotyczy

Canal+ Prestige - jakie kanały są w Canal+ Online?

Bardziej mi chodzi o to, że gdybym się zdecydował na pakiet C+ Prestige w Orange IPTV do do jakich konkretnie programów miałbym w Canal+ Online dostęp...?


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29470
  • 270

Canal+ Prestige - jakie kanały są w Canal+ Online?

@Anonim to Ci napisałem że do tych które masz w wykupionym pakiecie i należą do pakietu C+, inaczej mówiąc wszystkie te kanały które wchodzą w  skład Prestige będziesz miał również w wersji online.