Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Po wpisaniu swojego ID usługa tv w Orange i swojego kodu zaufanego,

wywala błędne hasło i login..........

chodź klienci IPTV uzyskali też teraz dostęp do Canal+ Online i mają cały czas bezpłatny dostęp do Orange TV GO.

72 ODPOW. 72

Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  warto, abyś się upewnił, czy Orange TVGo przysługuje abonentom C+ DTH 

Miej na uwadze, że to dwie różne  firmy

IpTV jest w pełni z Orange 

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Warto też upewnić, czy Canal+Online przysługuje klientom IPTV i z jakiej racji?

To czemu klienci IPTV dostali dostęp do Canal+Online, jak mają dostęp do Orange GO?

A na odwrót już nie ma, czyli abonentom DTH z Canal+, nie przysluguje prawo do Orange TV GO.

A jedni i drudzy są przecież abonetami jednej firmy Orange, a nie jakiegoś Canal+.

Rachunki płacę do Orange, a nie do Canal+, więc proszę mnie z tym do Canal+ nie kierować, bo obie oferty są w jednej firmie Orange, ta IPTV i DTH też!

I Orange TV GO nie jest z Orange jak jestem ich abonentem? I mi dajmy nie przysługuje, bo mam DTH , a nie IPTV?


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52625
  • 602

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  kto pyta ten nie wie, a skoro  pytasz, to i warto na czacie zapytać o warunki usługi. Czasem drobny druczek zmienia wszystko, a usługa jest C+. Orange ją tylko sprzedaje 

Warto pytać u źródła...


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

To czemu nie w pełni sprzedaje bez PAKIETU MULTI MAN PACK z Canal+? W Canal+ to jest i dla ich abonentów, a tu w DTH Orange z Canal+,czemu nie ma? I czemu abonentom IPTV przysługuje Canal+Online jak to jest oferta z Orange TV, a nie przecież Canal+? A na odwrót już nie przysługuje Orange TV GO dla abonentów DTH Orange z Canal+. Jak kanały Canal+ są w jednej i drugiej ofercie i jedno i drugie jest z Orange brane, a nie Canal+ i jest to oferta i usługa tv jedna i druga przecież od Orange.

Anonim

Nie dotyczy

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  IPTV Orange i Canal+ w Orange, to różne oferty, to że ty płacisz Orange za Canal+ nic nie zmienia, nadal dziwię się że nie masz oferty Canal+ osobno, ale widać wolisz utrudnienia.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

@Henryk12  nie wiem czy wszystkim klientom Orange IpTv przysługuje bezpłatne Canal+ online... Masz pewną informację na ten temat? 

Osobiście do pakietu Orange Tv mam dokupiony pakiet C+ (extra+ jeśli dobrze pamiętam) - i z tego tytułu mam dostęp do Canal+ online, ale w ramach tego dostępu tylko do kanałów wchodzących w skład pakietu extra+. Więc nie bardzo rozumiem, z czym masz problem w zakresie dostępności.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Tak różne oferty, że w IPTV wszystko dają z Canal+Online i nowe kanały, pakiety, a w DTH nic nie dają.

Pełnej oferty kanałowej i pakietowej,też nie ma z CANAL+- brak Multi Man Pack od nich, chodź mam DTH Orange z Canal+.

ORANGE TV GO jest w Orange, jestem abonentem Orange usługa tv DTH i dlaczego blokują mi ten dostęp do Orange GO i zalogować nie mogę i korzystać? Kanały  tv z oferta Orange też są w moja oferta DTH, nie wszystkie kanały są  z Canal+, dajmy TVP1, TVP2, TVP SPORT i.t.p, a dostępu wcale do Orange GO nie mam.........


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 5418
  • 17801
  • 186

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.

Wygląda na to że Orange w ramach "swoich" pakietów kanałów nic już nie oferuje z satelity... Można jedynie za ich pośrednictwem wziąć satelitarną ofertę Canal+.

Powtórzę za kolegami, jeżeli interesują Cię kanały oferowane przez C+, to dlaczego trzymasz się tego rozwiązania z pośrednictwem Orange, zamiast wziąć usługi TV bezpośrednio od Canal+?

Rozumiem, że u Ciebie brak możliwości na ofertę tv od Orange w technologii IpTv... Jeśli tak, to nikt Ci nic na to nie poradzi, dopóki nie zmienią się u Ciebie warunki łącza internetowego.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5375
  • 21545
  • 173

Brak możliwości korzystania i zalogowania do Orange GO dla abonentów DTH ORANGE z Canal+.


@Misiek62napisał(-a)

...

Powtórzę za kolegami, jeżeli interesują Cię kanały oferowane przez C+, to dlaczego trzymasz się tego rozwiązania z pośrednictwem Orange, zamiast wziąć usługi TV bezpośrednio od Canal+?

 


To pozostanie chyba zagadką na wieki. OP powtarza swoje zastrzeżenia z regularnością godną lepszej sprawy i zawsze ignoruje tego typu sugestie. Jego prawo.