Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

ROZWIĄZANE

Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

A to mnie @Wiktor podszedł zza winkla 😉

Jak zaznaczę swój post to wyjdzie żem hipokryta do kwadratu, bo niedawno przy podobnej okazji uknułem teorię o tworzeniu trudnych pytań, by potem (nomen omen na 5 stronie!) samemu podawać rozwiązanie i zwiększać sobie statystyki. Jak zaznaczę jakiś inny post, to nie będzie to pełne rozwiązanie. I bądź tu mądry...

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Jako że ty jesteś, autorem tematu to sam możesz, wskazać właściwe rozwiązanie w tym przypadku dla ciebie zostało, opisane ze wina leżała po stronie zwichrowanej anteny nie u każdego może, być to samo jak u ciebie wiec możesz też pozostawić temat bez rozwiania. 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Tak, wiem, rozwiązanie nie jest doskonałe i nie w każdym przypadku się sprawdzi. Ale skoro i @Wiktor zachęca to zaznaczam 🙂

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

@bluesmanniak, wetnę się trochę z innej "bajki". TVN na jakiś czas w naziemnej był szczególnie "traktowany", mimo że w planach konserwacji nadajników na moim terenie nie było. Mętne tłumaczenie się podczas rozmów telefonicznych też nie pomagało. Ale widocznie tych niezadowolonych z jakości odbioru było sporo, bo zakłócenia ustały...zwłaszcza w porze wiadomości.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

He, he, ja pamiętam tylko "ogólnopolskie" zakłócenia w nadawaniu wiadomości TVP. Mówiono nawet o możliwości testowania elektromagnetycznej broni i tym podobnych wynalazkach 😉

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Wychodzi więc na to, że "wojenki i gierki" w cyberprzestrzeni to powszechne zjawisko. Tylko nie wiedzieć czemu cierpią na tym odbiorcy, dzięki którym, "ufoludkom" w białych rękawiczkach starcza do pierwszego?Emotikon: Język

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

@bluesmanniakMam do Ciebie małą prośbę czy możesz sprawdzić czy uda się wywołać przez

naciśnięcie i przytrzymanie przez około 10 sekund przycisku INFO na pilocie informacji o sygnale? 


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Mogę spróbować, popołudniu. A te INFO to twój pomysł, czy zdobyłeś jakąś tajna instrukcję do dekodera? 😉


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

Spróbowałem, nie działa. Jeszcze jakieś pomysły? 😉

Anonim

Nie dotyczy

Bardzo słaby sygnał grupy programów TVN (Style, HGTV...)

@bluesmanniakNa większości dekoderów SAT można tak wywołać