Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Błędy po wprowadzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Błędy po wprowadzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

Błędy są na tej nowej liście kanały na dekoder 4K ULTRABOX+ z 10 sierpnia 2022 rok!

Pół kanały zostało dodatkowo zblokowane!

Zblokowane są i nie działają kanały ( przekreślone są kółkiem i trzeba je ponownie kupić), które powtarzają drugi raz ponownie na liście i są u kogoś w pakiecie!

I tak nie działa:

kanał 50 , TVN24,

kanał 71, Canal+Premium,

kanał 72, Canal+1,

kanał 73, Canal+Film,

kanał 74, Canal+Seriale,

kanał 96, Stopklatka,

kanał 97 , Kino Polska,

kanał 173, Canal+Sport 3,

kanał 174, Canal+Sport 4,

kanał 176, Canal+Premium,

kanał 177, Canal+NOW,

 

i wiele innych nie będę wymieniał dalej!

 

Nie działa, nie ma w żaden pakiet, nie da nadal dokupić,

kanał 136, HISTORY HD,

kanał 137, HISTORY 2 HD,

kanały 300----306 też,

kanały 981----987 też,

I kto to teraz popoprawia?

 

 

____________________

*Post wydzielony z tematu "Lista kanałów Orange telewizja satelitarna" - moderator Wojciech.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

@Henryk12  właśnie dostałem info od techników C+ aby wejść w MENU=>USTAWIENIA=>DIAGNOSTYKA=>URUCHOM PONOWNIE (żółty kwadrat na pilocie) - u mnie zadziałało i puste kanały świecą, spróbuj u siebie i daj znać.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

7 ODPOW. 7

Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

@Henryk12  mogę Cię tylko "pocieszyć" że ten sam bajzel jest też u mnie (mam tv sat i dek Ultrabox+ 4K bezpośrednio od C+), po interwencji telefonicznej odpowiadają żeby uzbroić się w cierpliwość bo technicy pracują nad problemem. Jest jak zawsze, coś zmieniają i zawsze wychodzi na gorsze, partacze...😡


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

@Henryk12  właśnie dostałem info od techników C+ aby wejść w MENU=>USTAWIENIA=>DIAGNOSTYKA=>URUCHOM PONOWNIE (żółty kwadrat na pilocie) - u mnie zadziałało i puste kanały świecą, spróbuj u siebie i daj znać.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

Teraz po południu zaktualizowałem na nowo cała lista kanały na 4K ULTRABOX+, uruchomiłem go na nowo i tę wadę widzę poprawili,odblokowali te po blokowane i powtarzające kanały,

tylko teraz wkurzające, znowu jest nie tak, są te napisy w rogu pojawiające przy zmianie kanałów z informacją, że był na tej pozycji inny kanał i jest teraz na innej pozycji, moim zdaniem jest to nie potrzebne.........,

gdyż utrudnia przełączanie i zmianę kanałów na liście kanały i tym samym dekoder wolniej jak kiedyś przełącza te kanały na lista kanały. Do tego te napisy zakrywają pół ekranu! Powinni to wyłączyć te napisy z boku i zrobić jak było wcześniej bez tego. Kto zechce i tak znajdzie dany kanał.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

@Henryk12  ta informacja w rogu to przypomnienie gdzie obecnie znajduje się dany kanał który był przed zmianami (niektórzy abonenci C+ zwłaszcza starsi o to prosili), będzie pojawiać się do około miesiąca aby wszyscy mogli przyzwyczaić się do nowego układu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 299
  • 569
  • 1

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

Dla starsze osoby to się zgodzę to potrzebne, na karce se powinni pozapisywać,

u mnie starsza matka na pamięć prawie nauczyła całej tej starej listy kanały i teraz krzyk, bo jej nie pasuje ta nowa, bo od nowa uczyć musi te numerki.

Sportowe kanały MINUS ,że tak daleko wywali na tej nowej liście kanały TVP SPORT dopiero kanał 183, podobnie Eurosport 1,2 dopiero 184, 185, były bliżej wcześniej, a to teraz leć na koniec prawie....... powinny być bliżej.

Podobnie TVP1, TVP2 powinny być na pozycji 1, 2, TVP Info na 3, TVN 24 na 4, TVP Sport na 5, TVN dajmy 6, TVN 7 dajmy 7, Polsat 8, TV 4 dajmy 9, a od 10 dać stacje Canal+ z Premium na 10 i reszta ich od 10 wzwyż, tak by było dużo lepiej.

Te domo i kuchnia tak wysoko mi nie pasują.........

TOP 10 najczęściej oglądanych tak jak napisałem powinno wyglądać moim zdaniem.

No jeszcze Polsat News na 9 mógłby być za TV4, ale na tym Polsat News to za dużo reklamy leci i są za długie typowo tam, a mało jest merytorycznych spraw, transmisji na żywo, i za TVN 7 na 7 dajmy TVN Fabuła z filmami dać wyżej. Takie moje pierwsze opinie po te zmiany.

Ten Polsat 2 na 10 i jeszcze tak wysoko, nic tam  nie ma i same powtórki, to już przesada! Powinno być o wiele niżej jak nie pod koniec.

TVP 3 Reginalne dopiero 65 za daleko też, do tego jeszcze w SD na satelita.....

Anonim

Nie dotyczy

Błędy po wproawdzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

@Henryk12  lista jest układana pod nadawcę danej paczki kanałów i kolejność jest z góry ustalona, drobne korekty mogą być wprowadzone, ale w głębi listy 😉

Tak na marginesie, można wklepać pozycję danego kanału i przeskoczy, kto przeskakuje po liści (1,2,3,4, 88, 342) pilot się wykończy albo widz.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Błędy po wprowadzeniu nowej listy kanałów w telewizji satelitarnej Canal+

Na dekoderze Ultrabox+ 4K można ustawić własną listę kanałów po wejściu w menu deka USTAWIENIA=>ULUBIONE KANAŁY=>WSISKAJĄC OK NA KANAŁACH ULUBIONYCH STWORZYĆ WŁASNĄ LISTĘ