Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

ROZWIĄZANE

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Czy jest możliwość samodzielnej aktywacji pakietów dodatkowych ( jak np. komfortowy, polsat, eleven, HBO) przez aplikację Mój Orange. Nigdzie takiej opcji nie zauważyłem. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Wchodzę dziś na MO a tam szok, jest opcja samodzielnej aktywacji pakietów dodatkowych. Brawo. Czyli można 🙂

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

48 ODPOW. 48

Poziom 20, Odkrywca Przestworzy
  • 156
  • 157
  • 3

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Nie ma takiej mozliwosci.

W celu aktywacji nalezy skontaktowac sie z 801234567 lub udac sie do salonu.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Mnie z tego numeru odsyłano pod płatny nimer infolinii-biura obsługi klienta 

mimo ze na dekoderze ten nr jest wskazany do zamówień.

szkoda ze nie można samemu włączyć zlecenia w 21w. i wymaga to kontaktu z często niekompetentna obsługa (dwukrotne reklamacje uznane mam w tym względzie). 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Mnie się to wydaje strasznie archaiczne. Wcześniej miałem telewizje z konkurencji na p to można było samemu, bez wydzwaniania gdziekolwiek włączać i wyłączać wszystkie dostępne opcje. A tu niestety.

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

@naronk  z tym włączaniem w P to różnie bywało, czasem był bug na koncie, trzeba było dzwonić by zmiany wprowadzili, więc nie chwal bo ja nadal tam mam usługi, kontakt telefoniczny jest lepszy, ale jeśli się wszystko od ręki załatwi.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Miałem tam TV przez kilka lat i żadnych problemów z aktywacją na stronie www nie miałem. Uważam, że zdecydowanie byłoby lepiej włączać te opcje samodzielnie tym bardziej, że dodzwonić się czasem ciężko.


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange


@naronknapisał(-a)

Miałem tam TV przez kilka lat i żadnych problemów z aktywacją na stronie www nie miałem. Uważam, że zdecydowanie byłoby lepiej włączać te opcje samodzielnie tym bardziej, że dodzwonić się czasem ciężko.


Ja włączałem przez czat. Bezpłatny i o ile działa to można to w miarę sprawnie załatwić. 

Małe zgadzam się mając Mój Orange tam powinno być możliwie wiele

do samodzielnego zarządzania swoimi usługami. Z pełna informacja o kosztach i zasadach, co w prosty sposób można zrobić zamieszczając regulamin cennik itep do akceptacji przed włączeniem-wyłączeniem. No ale nie w Orange 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 23
  • 34
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Wchodzę dziś na MO a tam szok, jest opcja samodzielnej aktywacji pakietów dodatkowych. Brawo. Czyli można 🙂


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 431
  • 370
  • 1

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange

Wow

Dobra zmiana! 

Anonim

Nie dotyczy

Aktywacja pakietów dodatkowych w TV Orange


@Tobnapisał(-a)

@naronknapisał(-a)

Miałem tam TV przez kilka lat i żadnych problemów z aktywacją na stronie www nie miałem. Uważam, że zdecydowanie byłoby lepiej włączać te opcje samodzielnie tym bardziej, że dodzwonić się czasem ciężko.


Ja włączałem przez czat. Bezpłatny i o ile działa to można to w miarę sprawnie załatwić. 

Małe zgadzam się mając Mój Orange tam powinno być możliwie wiele

do samodzielnego zarządzania swoimi usługami. Z pełna informacja o kosztach i zasadach, co w prosty sposób można zrobić zamieszczając regulamin cennik itep do akceptacji przed włączeniem-wyłączeniem. No ale nie w Orange 


Przedmówca pisał o innym Operatorze, ty nie czytasz chyba wnikliwie, tak piszesz by pisać, ręce opadają... :