Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Panowie w pierwszym poście napisałem że mam iOS 11.2 więc najnowszą aktualizację. Więc w jaki sposób lista zmian ma mi pomóc w problemie??


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

@piotro, skoro to SMS to nie powinno być żadnych problemów (iOS 11 psuł swego czasu MMSy). Z iMessage i rozmowami telefonicznymi/zasięgiem nie ma problemów?

Jeśli nie to proszę wejdź w Ustawienia > Ogólne > Wyzeruj > Ustawienia sieciowe. Spowoduje to pobranie ustawień jeszcze raz.

Jeśli po tej akcji dalej będą problemy z wysyłaniem SMS mimo zasięgu sieci to zanotuj dokładne godziny prób wysłania SMS i numery, na które próbowałeś wysłać i zgłoś to przez infolinię do naszego działu technicznego - nasi doradcy sprawdzą co się dzieje na Twoim numerze po stronie sieci, gdy próbujesz wysłać wiadomość i poprawią konfigurację po naszej stronie.


Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Już tak robiłem jak był problem z odbieraniem sms. Od infolinii dostałem odpowiedź że sieć funkcjonuje poprawie tym bardziej skoro na innym urządzeniu wszystko działa poprawnie. Więc widzę że zaczyna się ta sama zabawa.

 

Ustawienia sieciowe wyzerowane.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Rozumiem. Póki co nie widziałem, aby inni zgłaszali podobne problemy. Czy dobrze rozumiem, że problem pojawia się gdy ten konkretny numer jest w tym iPhonie? Gdy włożysz do Phone'a inną kartę SIM z Orange (?) to jest ok?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Wkładałem 3 karty sim z Orange na każdej jest problem.

Ta sama simka w S7 EDGE działa bez problemu.


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Na kartach z innej sieci w tym iPhonie nie ma problemu czy nie miałeś okazji przetestować? Którą wersję operatora masz w Ustawienia > Ogólne > To urządzenie?

Poziom 11, Tropiciel Przestworzy
  • 34
  • 7
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

31.0. Tylko w Orange kłopot.

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!


piotro napisał(-a):

31.0. Tylko w Orange kłopot.


@piotro, proponuję przez aplikację MO połączyć się bezpłatnie z konsultantem i ustawicie wspólnymi siłami. Mnie ta opcja wystarczyła, by śmigało wszystko poprawnieEmotikon: Szczęśliwy

Anonim

Nie dotyczy

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

@piotroTo widać jest po stronie Orange jak inne karty Orange nie działają a na konkurencji jest OK


Poziom 5, Obserwator Przestworzy
  • 1
  • 0
  • 0

iOS 11 iPhone nie można wysłać SMS PROBLEM !!!

Ja też mam ten problem. iOS 11.3.

 

Czy komuś udało się rozwiązać ten problem?