Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

eSIM dla smartfonów z Androidem


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

eSIM dla smartfonów z Androidem

► Temat, ze względu na specyfikę omawianego zagadnienia, został przeniesiony z sekcji Pomysłów (etykieta: Orange Flex) do kategorii dedykowanej dla telefonów - Moderator Wiktor ◄

 

Czy jest w planach dodanie możliwości zainstalowania karty eSIM na telefonie z Androidem (np. Google Pixel 3A)?

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

eSIM dla smartfonów z Androidem

@Airn00  wszystko o E-sim  w Orange masz tu karta-esim  😉

 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

eSIM dla smartfonów z Androidem

@Airn00 aktualne informacje na temat eSIM:

https://www.orange.pl/omnibook/karta-esim

Jakieś poczynania w sprawie eSIM na Androida na pewno trwają, ale to nie nastąpi szybko.

 

edit:

informacje ze strony: flex.orange.pl w sprawie eSIM:

 

Czym jest eSIM i jak działa?

Karta eSIM to wirtualny odpowiednik tradycyjnej karty SIM. Nie musisz czekać na kuriera ani odbierać karty w salonie Orange. Wystarczy, że pobierzesz ją na swój telefon. eSIM działa tylko w wybranych telefonach. Aktualne modele telefonów, które obsługują eSIM, to: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11 i iPhone 11 Pro.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 7
  • 0

eSIM dla smartfonów z Androidem

Samsung Galaxy Fold jest telefonem z Androidem. Więc to rozumiem. Dla mnie to również oznacza, że na jakimkolwiek Androidzie z eSIM, będzie działać Orange. Wiem, że normalnie trzeba zeskanować kod QR.

 

Mój temat dotyczy Orange Flex (Ale temat został przeniesiony przez moderatora...), gdzie nie ma możliwości wygenerowania kodu QR. Z poniższej informacji wynika, że Google Pixel 3 "nieoficjalnie" działa z eSIM z Orange. Z mojego punktu widzenia to tylko kwestia udostępnienia kodu QR w aplikacji Orange Flex albo w inny sposób.
https://twitter.com/RzecznikOrange/status/1073663785934688256?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetem...

Jako przykład podałem Pixela 3A. Ale załóżmy, że jednak mam Galaxy Fold, jak na nim mogę aktywować kartę eSIM w Orange Flex bez kodu QR?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

eSIM dla smartfonów z Androidem

@Airn00 z informacji podanej na stronie flex.orange.pl, smartfon Galaxy Fold nie figuruje jako urządzenie z możliwością działania eSIM FLEX. 

Aktualne modele telefonów, które obsługują eSIM FLEX, to: iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11 i iPhone 11 Pro.

Do Samsunga Galaxy Fold eSIM jest dostępny tylko w abonamencie Orange.