Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Zbita szybka niedługo po zakupie Samsunga Galaxy s8


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

Zbita szybka niedługo po zakupie Samsunga Galaxy s8

► W temacie skorygowano tytuł - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, przedłużyłem umowę w orange i zamówiłem Samsunga Galaxy s8, niestety po 2 tygodniach użytkowania upadł mi i zbiła sie szybka czy jest szansa ze w orange mi ją wymienią? 

4 ODPOW. 4
Anonim

Nie dotyczy

samsung galaxy trend plus gt s7580


@Luki1916napisał(-a)

Witam, przedłużyłem umowę w orange i zamówiłem Samsunga Galaxy s8, niestety po 2 tygodniach użytkowania upadł mi i zbiła sie szybka czy jest szansa ze w orange mi ją wymienią? 


@Luki1916Jak masz ubezpieczenie wyświetlacza to jest szansa jak nie masz to naprawa odpłatna.

Więcej masz tu https://www.orange.pl/view/smart-care


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 3
  • 6
  • 0

samsung galaxy trend plus gt s7580

Uszkodzenie mechaniczne, wiec jak nie był ubezpieczony to koszt wymiany szybki (usługa i szybka z dotykiem bez LCD) dla Galaxy S8 G950F to ok. 400-800 PLN (zależnie od serwisu). Im nowsze urządzenie tym naprawa droższa  (w takim budżecie można kupić używane Galaxy S6). Jak serwis nawali to dotyk może się zawieszać, być mnie responsywny na multi touch, pod szybką mogą pojawić się plamy, dostawać się brud, więc nie warto oszczędzać. Po naprawie sugeruję dokupić szkło hartowane i etui. Lepiej być przezornym.


Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 3
  • 0

samsung galaxy trend plus gt s7580

okej dziękuję Ci za pomoc, myślałem ze skoro mam płacić 150zl miesięcznie przez 24 miesiące to moze należy mi sie jakis serwis czy coś.. 

Anonim

Nie dotyczy

samsung galaxy trend plus gt s7580

@Luki1916Kwota za abonament/raty nie jest wliczona w usługi serwisowe.