Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysyłka iPhone X

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

801234567 normalnie sprzedawały X-y. Wiesz, czy to moja wina, nawet jeśli ktoś czegoś nie dopełnił? Przecież to ewidentny błąd Orange w takim razie. 

A czy inni Xowcy już je normalnie otrzymali? W tej chwili tych telefonów nie ma. Zadzwonię zaraz, choć jak dzwoniłem 3.10 (pod *100) to odsyłali mnie pod 801234567. Niebardzo wiem co zrobić, czuję się zbywany. Dziś było info, że tych telefonów nie ma na stanie. Dodatkowo w piątek (10,10) Pani konsultantka powiedziała, że przy tym zamówieniu wyskakuje jakiś błąd (co ponoć w przypadku Xów często się zdarzało) i stąd konsultantka wysłała ponowne zapytanie) Podobną informację uzyskałem w zeszły piątek (3.10).


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Info sprzed chwili z BOK - wygląda na to, że zamówienie jest wstrzymane, ponieważ telefonów fizycznie nie ma i niewiadomo kiedy będą :((


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

Wysyłka iPhone X

Cześć @Krystianko

 

generalnie miałem bardzo podobny problem do Ciebie: https://nasz.orange.pl/t5/Abonament/Migracja-na-love-problemy-z-zam%C3%B3wieniem/m-p/54267

 

Zagłębiłem się troszkę w temacie, przegrzebałem tweety większości rzeczników i dalej nikt nie był w stanie udzielić odpowiedniego info w sprawie awizacji X'a. Obecnie Orange 'dostawę' na listopad ma już za sobą(oferta świąteczna love), na stronie Apple, Cortlandu i większości sieci wspieranych przez Apple jest info, że przewidywany czas dostawy to około 6 tygodni. 

 

Osobiście anulowałem zlecenie, bo brak konkretnej informacji o statusie mojego zamówienia jest dla mnie niedopuszczalne. Rozumiem, że swoją rewelacyjną oferta na ten telefon Orange ma sporo roboty, ale nie jest to przecież operator w powijakach.. 

 

Spróbuj uderzyć do https://twitter.com/rzecznikorange Czytałem, że starał się wspomagać osoby z podobnym problemem. 

 

Trzymam kciuki!

 

 

 

#edit

 

Jeśli najbardziej zależy Ci na sprzęcie, uważam, że warto zaczekać, bo nie wiadomo jaką ofertę na ten telefon Orange przygotuje w przyszłości, przypuszczam, że będzie 'bardziej standardowa'. Prędzej czy później będą musieli zrealizować Twoje zamówienie w pierwotnej formie.

Anonim

Nie dotyczy

Wysyłka iPhone X


Krystianko napisał(-a):

Info sprzed chwili z BOK - wygląda na to, że zamówienie jest wstrzymane, ponieważ telefonów fizycznie nie ma i niewiadomo kiedy będą :((


@KrystiankoJa bym się zastanowił nad kupnem tego telefonu https://www.dobreprogramy.pl/Zima-coraz-blizej-a-ekran-iPhonea-X-ma-problemy-w-chlodniejsze-dni,News...


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

Wysyłka iPhone X

@Anonim

 

Z całym szacunkiem, ale nie ma co dywagować o tym czy sprzęt jest dobry lub nie, bo nie o to nas pytał @Krystianko . Dobreprogramy i tym podobne portale to pudelek wśród nowinek sprzętowych. Nawet jeśli problem ten dotknął części użytkowników, to z pewnością jest już łatka w drodze. Podobnie było z wersją 6/7.

 

https://www.forbes.com/sites/amitchowdhry/2017/11/10/iphone-x-cold-environment/#61f20b0f1f23


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Wysyłka iPhone X

To jak telefonu fizycznie nie ma, to trzeba czekać na dostawę. Anulowanie zamówienia i wprowadzenie nowego przesunie Cię na koniec kolejki. Moim zdaniem, to wina logistyki Orange (nie konkretnego doradcy), że nie zatrzymała przedsprzedaży na ilości zamówień na ilości dostarczonych sztuk.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Dzięki Panowie! Na sprzęcie mi zależy, ale szczerze mówiąc to myślałem, że Orange "ogarnął to" w ten sposób, że "zabezpieczył" taką liczbę telefonów ile ma zamówień i że maksymalnie w ciągu 2 tygodni od rozpoczęcia wysyłki (czyli do 17.11) telefon będzie u mnie. Mam obawy, że jeśli dziś przez stronę Apple trzeba czekać na telefon ok. 3-4 tygodnie to przy dobrych wiatrach telefon będzie u mnie na początku grudnia albo później. Pomyśleć, że pewnie gdybym zrobił zamówienie ok. 9:30 rano, a nie o 16:00 jest szansa, że telefon byłby już u mnie.

Edit: Piotrek dlatego nic na razie nie anuluje. 

PS. Rzecznik Orange był już w tej sprawie zaczepiany, ale na razie bez wymiernych efektów.. 😞


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

Wysyłka iPhone X

Okazja czyni... Twój portfel grubszym. Biorąc pod uwagę finalny koszt telefonu, pomarańczowi stworzyli sobie bazę klientów na kilka dużych call center Emotikon: Bardzo szczęśliwy

 

Mnie bardziej śmieszy fakt, że jeszcze wczoraj było można w konfiguratorze love wybrać X'a i formularz był przepuszczany dalej. Świetna oferta, która troszkę ich przerosła. Skoro człowiek uczy się na błędach, to miejmy nadzieje, że spore korporacje również i w przyszłości nie będzie takich kłopotów.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Wydaje mi się, że X w Orange jest tańszy niż w elektromarkecie. Płatność jest rozbita na czas dłuższy (24 lub 36 miesięcy), także pewnie stąd tak duże zainteresowanie i szybkie rozejście się tych telefonów.

 

Tak w ogóle ciekawe czy Orange w jakiś sposób się poczuje do "rekompensaty" jeśli nie dotrzyma 10 dniowego terminu na dostarczenie telefonu.


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 9
  • 6
  • 1

Wysyłka iPhone X

Telefon widnieje już jako dostępny na stronie, dzwoń i ciśnij BOK. 

 

🙂

 

 

B2ez tytułu.png