Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Wysyłka iPhone X

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Dzięki, ale nie do końca tak jest. Ja zamówiłem wersję 64GB, a od kilku dni X 64 GB zniknął w ogóle ze strony Orange. Coś czuję, że sobie jeszcze poczekam. Na razie niestety Pan Rzecznik się nie odezwał do mnie. Pani, która miała zweryfikować co z zamówieniem też jakoś nie oddzwoniła.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 22
  • 3
  • 0

Wysyłka iPhone X

Dziś na TT Rzecznik Orange potwierdził, ze nie wie kiedy dostarcza kolejna partie 64GB. Orange Polska napisało, ze telefon jest "chwilowo" niedostępny.

Poza tym po raz kolejny zgłosiłem reklamacje dlaczego moje zamowienie nie jest jeszcze zrealizowane - ostanie zgłoszenie było w piątek, wczoraj pani miała zadzwonić z informacja zwrotna - nie zrobiła tego. Zobaczymy czy ktoś w ogole do mnie zadzwoni!


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Wysyłka iPhone X

@Pysiak

czy zawarte w tym temacie wpisy okazały się dla Ciebie pomocne? Bo jeśli tak - to zachęcam do oznaczenia rozwiązania 🙂

Pokaż szczegóły
  • jeśli założyłeś temat i pojawiła się dobra odpowiedź lub rozwiązanie - oznacz najlepszą odpowiedź klikając w przycisk 4.png 
    Podziękujesz w ten sposób osobie, która pomogła i pomożesz osobom, które będą miały podobne pytanie.

 

@Krystianko

mam nadzieję, że już wiesz na czym stoisz (przynajmniej to) Emotikon: zakłopotany


Poziom 12, Tropiciel Przestworzy
  • 3
  • 4
  • 1

Wysyłka iPhone X

Telefon (wersja 256 GB) zamówiłem 27.10 przez WWW w momencie uruchomienia przedsprzedaży i zgodnie z umową 3.11 został wysłany kurierem. Porównywałem oferty u innych operatorów i w Orange w moim przypadku oferta była najatrakcyjniejsza, więc jestem zadowolony z obsługi i zakupu 🙂 Pozdrawiam


Zespół Nasz Orange
  • 2831
  • 10854
  • 150

Wysyłka iPhone X

Dzięki @Pysiak za info zwrotne Szczęśliwy mężczyznaSzczęśliwy robotEmotikon: Szczęśliwy