Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

ROZWIĄZANE

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

Czy jest w ogóle możliwość podczas przeprowadzania testu internetu uzyskanie ping na poziomie 0 ms i to w dodatku na internecie mobilnym LTE:

Screenshot_20200423-192036_Speed Check.jpg

 

-----------

Temat przeniesiony z urządzeń - Rafał

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:
Anonim

Nie dotyczy

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

@ketrasaArtur  nawet wewnątrz sieci, nie da się takiego pingu uzyskać, ba 1 to świetny wynik, bug w pomiarze i tyle 😄

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 ODPOW. 9

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 512
  • 1820
  • 12

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

Moim zdaniem nie jest to możliwe na 4G, dopiero z tego co widziałem to 5G zmniejszy pin do 1ms. Jednak to i tak nie będzie zero, co jest moim zdaniem fizycznie niemożliwe.

Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

W idealnym uniwersum jest to możliwe, ale faktycznie było bardzo mało przypadków ludzi z całego świata zgłaszających taki ping, co więcej było to na kablach, gdzie jeszcze serwery były bardzo blisko. Internet nie zna takich przypadków z 4G 😄 wydaje mi się to anomalią, jakimś błędem


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

Dla mnie to też wygląda na błąd w programie. Nie mniej jednak fajnie mieć taki ping i o w dodatku na internecie mogilnym. Kolejny pomiar już nie był taki fajny z niskim pingiem.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

Ping nie moze byc rowny zero. Jest to czas odpowiedzi serwera - zatem nawet najmniejszy i tak jest wiekszy od zera.

P. S. Tylko Chuck Norris ma ujemne pingi😁


Poziom 22, Odkrywca Przestworzy
  • 256
  • 706
  • 10

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE


@byczyn_86napisał(-a)

Ping nie moze byc rowny zero. Jest to czas odpowiedzi serwera - zatem nawet najmniejszy i tak jest wiekszy od zera.


Jeśli program zaokrągi, a ping będzie wynosił 0,49ms to może taki ładny wynik wyrzucić 😄 ale to w idealnych, nierealnych warunkach


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE


@SarahLynnnapisał(-a)

@byczyn_86napisał(-a)

Ping nie moze byc rowny zero. Jest to czas odpowiedzi serwera - zatem nawet najmniejszy i tak jest wiekszy od zera.


Jeśli program zaokrągi, a ping będzie wynosił 0,49ms to może taki ładny wynik wyrzucić 😄 ale to w idealnych, nierealnych warunkach


I koniecznie w stanie niewazkosci😜

Anonim

Nie dotyczy

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

@ketrasaArtur  nawet wewnątrz sieci, nie da się takiego pingu uzyskać, ba 1 to świetny wynik, bug w pomiarze i tyle 😄


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

@Anonim ja również jestem tego zdania, że to błąd w programie. To jest nie realne, aby takie osiągi ping były w sieci LTE 😉

Anonim

Nie dotyczy

Uzyskanie ping 0 ms internet LTE

Nawet na loopback nie można mieć pingu =0ms. A co dopiero na jakimkolwiek łączu internetowym. 

Prosty przykład - weźcie piłeczkę pingpongową i odbijcie od ściany. Czy wróci do was odrazu, czy w czasie większym od 1ms? 😉 Tak samo jest z pakietami. Może być nawet 0.2-0.4ms ping, ale to wartości stricte laboratoryjne.