Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Telefon nie wydaje dźwięku przy połączeniach przychodzących.

ROZWIĄZANE

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 5
  • 0

Telefon nie wydaje dźwięku przy połączeniach przychodzących.

Cześć wszystkim.
Używam urządzenia z Androidem już od jakiegoś czasu i nadal używam Androida 6.
Niedawno mój telefon wyświetlał dość poważny błąd, że kiedy przychodzi połączenie, dźwięk ostrzeżenia zwykle nie pojawia się, mimo że nie milczę. Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne, ale to nadal nie pomogło mi w rozwiązaniu problemu. Czy ktoś może mi podać kilka powodów i rozwiązanie?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Telefon nie wydaje dźwięku przy połączeniach przychodzących.

@minahello czy dzwonek masz wybrany domyślny, z zasobów smartfona, czy dodatkowy plik w formie dzwonka?

Czasami zewnętrzne pliki nie chcą się odtwarzać, zalecam więc użycie dzwonka z zasobów smartfona. Dodatkowo warto sprawdzić, jak jest ustawiona głośność dzwonka.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 ODPOW. 3

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Telefon nie wydaje dźwięku przy połączeniach przychodzących.

@minahello czy dzwonek masz wybrany domyślny, z zasobów smartfona, czy dodatkowy plik w formie dzwonka?

Czasami zewnętrzne pliki nie chcą się odtwarzać, zalecam więc użycie dzwonka z zasobów smartfona. Dodatkowo warto sprawdzić, jak jest ustawiona głośność dzwonka.


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29458
  • 270

Telefon nie wydaje dźwięku przy połączeniach przychodzących.

@minahello sprawdź to co podpowiada @ketrasaArtur  oraz czy nie jest włączony tryb samolotowy, zobacz też czy nie masz trybu dźwięku ustawionego na same wibracje bądź całkiem wyciszony i wreszcie sprawdź czy w profilach nie jest zaznaczony profil cichy lub nie przeszkadzać.


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5370
  • 21520
  • 173

Telefon nie wydaje dźwięku przy połączeniach przychodzących.

@minahello Pewnie masz wyciszony telefon... Na obudowie powinny być takie dwa przyciski: jeden do przygłaśniania, drugi do sciszania. Spróbuj wcisnąć ten do przygłaśniania i napisz czy to pomogło.

 

Nie zaszkodziłoby też gdybyś opisał swój problem nieco dokładniej. Jeśli faktycznie oczekujesz pomocy.