Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Samsung Pass nie działa


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Samsung Pass nie działa

Witam kupiłem mojego Samsunga S10 Plus jakiś miesiąc temu ostatnio zauważyłem że jest taka funkcja jak Samsung Pass ,chciałem jej używać ale przy próbie zalogowania się wyskakuje błąd twoje urządzenie jest zrootowane dla bezpieczeństwa ta funkcja została wyłączona. Czytałem o tym ściągnąłem aplikację do sprawdzenia roota i moje urządzenie nie posiada takiej rzeczy. Proszę o pomoc 

16 ODPOW. 16

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung Pass nie działa

Samsung podaję taką informacje w sprawie uruchomienia usługi Samsung Pass:

https://www.samsung.com/pl/apps/samsung-pass/

 

W necie znalazłem jeszcze taka informację:

https://softonet.pl/publikacje/poradniki/Rootowanie.Androida-co.to.jest.i.jak.to.zrobic.Poradnik.kro...

 

Zaznaczam, że zrootowanie androida może wiązać się z utratą gwarancji. Więc trzeba ostrożnie podchodzić do tematu.

Najwyraźniej na Twoim samsungu z jakiś powodów mogła ta opcja zostać zablokowana. 

 

 

Sprawdź też aktualną wersję oprogramowania (Androida) na swoim Samsungu. Może są aktualizacje.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Samsung Pass nie działa

Sprawdzałem aplikacja root checker napisane jest że root zostal złe zainstalowany ale nic z tym nie kombinowalem.  Oddać telefon na reklamację?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Samsung Pass nie działa

Innym programem sprawdzałem napisane było twoje urządzenie nie jest zrootowane. Złożyć reklamację?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung Pass nie działa

Można jeszcze się podpytać w samsungu. Bo Twój telefon powinien mieć tą funkcję.

Próbuj więc złożyć reklamację.


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Samsung Pass nie działa

Nie lepiej będzie zadzwonić do Orange żeby się dowiedzieć co mam zrobić i potem złożyć reklamację?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung Pass nie działa

Też można: BOK 510 100 100 lub *100 z numeru Orange.

Telefon zakupiony w Orange, czy na wolnym rynku?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Samsung Pass nie działa

Orange nie świadczy usługi samsung pass. Jeśli chcesz oddać telefon na rękojmię (zareklamować urządzenie), to jest realizowane przez salony. Fizycznie musisz dostarczyć telefon.

Jeśli aplikacje nie wskazują roota, może to świadczyć, że telefon stracił tzw. certyfikację po jednej z aktualizacji. Jeśli umiesz samodzielnie zmodyfikować soft bez utraty gwarancji, to trzeba to zrobić. Jak się nie znasz, zostaje serwis.

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 10
  • 0
  • 0

Samsung Pass nie działa

Telefon zakupiony w Orange 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Samsung Pass nie działa

Możesz podpytać w BOK, ale pewnie będzie trzeba oddać do serwisu, tak jak napisał @Piotrekk85