Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

ROZWIĄZANE

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 18
  • 1

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Witam. Sytuacja wyglada nastepująco: Sieci niemam nadal. Dzwonilem kilka razy do Orange i resetowano mi usługe CLIR i CLIP ale to nie pomogla. Nawet Pan z Orange widzial, ze jak wlaczam tel to pojawiam sie w sieci na chwile ale zaraz mnie wywala. Telefon poprostu boi sie kart Orange. Mam na karte i jak wsadzile karte abonamentowa Żony to tez nie bylo zasiegu. Jak swoją karte przeloze do Jej telefonu to dziala wszystko ok. Wczoraj wlozylem karte Plusa i TMobile i dzialaly normalnie wiec telefon jest dobry tylko nie akceptuje Orange wywala od razu z sieci.


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

to masz simlocka na orange

Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 18
  • 1

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

to simlock pojawil sie nagle?? Ale jakbym mial simlocka to by sie nie logowal telefon do sieci. a on sie loguje i po chwili wywala go z sieci.....


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Mam ten sam problem wcześniej. Podążam za niżej artykułami i rozwiązałem moje problemy.

 

1. Jak rozwiązać błąd sieci komórkowej niedostępny

2. Jak naprawić NIE ZAREJESTROWANY W SIECI W telefonach Samsung lub Android


Zespół Nasz Orange
  • 1102
  • 7694
  • 79

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

@Adrian4 jak sytuacja dalej się potoczyła? 

Chciałem zachęcić Cię do oznaczenia jako rozwiązanie najbardziej pomocnej wg. Ciebie odpowiedzi. Dzięki temu innym osobą łatwiej będzie zobaczyć odpowiedź, która im się może przydać.

 

Pozdrawiam,

Rafał


Poziom 17, Badacz Przestworzy
  • 18
  • 18
  • 1

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Witam!! Telefon mial uszkodzoną płytę główną dlatego karty Orange nie mialy zasiegu. Kazda siec ma karty o innym napieciu. Serwis Sony wymienil urządzenie na nowe. Pozdrawiam

Anonim

Nie dotyczy

SONY Xperia XZ Brak zasięgu, Brak sieci

Czyli dobrze sugerowalem by oddać telefon do serwisu 😉