Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Windows 10 jest wadliwy. Przestrzegam przed instalacją. Poproszę o instrukcję przywrócenia Windows 8.1 bez posiadania desktopowego Windowsa (podobno Win10 jest uniwersalny, więc zakładam że mogę przywrócić poprzednią wersję za pomocą telefonu). Lumia 830.

9 ODPOW. 9

Poziom 9, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Wadliwy W10 mobilny ??Jestem insiderem od czerwca  2015...wczesne buildy -owszem kulały ale to co jest  obecnie w oficjalnym kręgu [oficjalnej aktualizacji] nie zagraża w żaden sposob telefonom z W8.1.Brednie piszecie ''gruby''


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Panie Plastik. Chętnie zamienię mój wadliwy telefon na jakikolwiek inny pozbawiony wad, w tym zaakceptuję downgrade do 8.1. Możesz mi Pan nie wierzyć, ale albo ja mam pecha, albo Pan masz szczęście. Opinie innych raczej potwierdzają to drugie. Moje doświadczenie z 8.1 - też. T W10 działa znacznie gorzej. Drenaż baterii, forsowanie Outlooka żeby nie zdechł na skrzynce Gmaila, o wiele wolniejsza responsywność aplikacji aparatu oraz przywieszanie się jej, 5 sekund potrzebnych na włączenie latarki, rozłączanie hotspota podczas rozmów telefonicznych - to początek listy zastrzeżeń, a zapewniam Pana że jest ona dłuższa. Dodam, że telefon jest po hard resecie, bo bez tego było tragicznie. Zanim Pan wspomnisz o bredniach, zastanów się Pan przez chwilę czy aby przedmówca rzeczywiście nie ma powodów, aby tak pisać. A jak chcesz Pan być konstruktywny i pomocny, to poradź Pan jak przywrócić Windows 8.1, który działał SPRAWNIE i STABILNIE. Dziękuję Panu.


Poziom 26, Entuzjasta Przestworzy
  • 721
  • 1685
  • 34

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

@gruby, @plastikk,

 

Rozumiem, że dyskusje o oprogramowaniu mogą wywoływać emocje. Mrugający mężczyzna

Pamiętajcie jednak, żeby podczas prezentowania swoich opinii przestrzegać zasad Nasz Orange. Nie używajcie sformułowań, które mogą kogoś urazić. W końcu, to właśnie różnice w naszych poglądach dają nam sposobność do dyskutowania. Robot pokazuje język


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Niestety moje urządzenie stało się dysfunkcyje. Kupiłem je do biznesu, a nie do gry w Pokemony. Uprzedzam innych przed popełnieniem tego błędu. Windows 10 nie jest gotowy do zastosowań, w których nie ma czasu na zabawę w restarty i życie z uciążliwościami, które Windows 10 wprowadza. Dostałem oficjalny update i nie korzystałem wcześniej z Insidera, aby otrzymać wersję stabilną. Otrzymałem jakiś rodzaj bety. Może mam pecha.

 

PS. Nie wiem czy to jest dyskusja o oprogramowaniu. Kupiłem urządzenie sprawne, a stało się niesprawne. Gdybym wiedział co kryje się pod aktualizacją do Windows 10, to zablokowałbym ten proces na ile się da. Teraz ostrzegam innych. To nie czas na Windows 10, jeszcze nie teraz.

 


Poziom 19, Odkrywca Przestworzy
  • 52
  • 46
  • 3

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Ja kilka tygodni temu miałem oficjalny upgrade do Windows 10 na Nokii Lumii 735. Na początku faktycznie pojawiały się dość niespodziewane restarty systemu (np. w godzinach nocnych - co pozbawiało mnie możliwości usłyszenia budzika rano)...

 

Ale to się z czasem uspokoiło. Summa summarum - jestem zadowolony 🙂

Tobie @gruby proponuję zajrzeć do tego artykułu.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 6
  • 9
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Dzięki, Seginus, za link.  Poproszę jednak o instrukcję przywrócenia Windows 8.1 bez posiadania desktopowego Windowsa. Telefon zgłasza "Wystąpił problem. Nie można uruchomić pliku". Nie posiadam żadnego systemu z Microsoftu poza tym telefonem. 

 

 

 

Anonim

Nie dotyczy

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Na moją starą poczciwą 920 raczej nie wypuszczą już WP10 😞


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 2
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Aby przywrócić wersje windows phone sprzed aktualizacji do windows phone 10 należy pobrać aplikacje ze strony Nokii 🙂


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 14
  • 60
  • 0

Przywrócenia Windows 8.1 Lumia 830

Dzień Dobry. Muszę stwierdzić że Windows Phone 8.1 jest to system operacyjny zamknięty nie będzie rozbudowany ani już aktualizowany tak samo jak system Windows Phone 7.5. Windows 10 Mobile to już inna historia czytam różne blogii ludzie bardzo narzekają to aplikacje im nie działają, nie mogą połączeń telefonicznych wykonać a była jedna osoba co jej telefon sam sobie wybierał numer z książki telefonicznej i dzwonił. Ja sam jestem tradycjonalistą i mam Nokia Lumia 520 wszystko świetnie działa i nawet jeżeli była by dostępna aktualizacja to bym z niej nie skorzystał.  Oczywiście są zalety rozbudowane funkcję, ulepszenia, lepszej jakości gry na Xbox Live ale muszą państwo też pamiętać Nokia Lumia wydana po 2013 i Mcrosoft Lumia 640 (d. Nokia Lumia 640) są  zaprojektowane pod względem systemu Windows Pnone 8.1 a nie Windows 10 Mobile dlatego często się urządzenia zawieszają. Microsoft Lumia 640 zaczał już dobrze radzić z nowym system jest już więcej pozytywnych komentarzy w internecie. Zresztą każdy aktualizuję system na własną odpowiedzialność wiem coś o tym z własnego doświadczenia, mój laptop po darmowej aktualizacji do Windows 10 żyje własnym życiem, resetuje się, włancza aplikacje itp. Byłem u dobrego informatyka bo myślałem że mam poważnego wirusa na dysku, komputer nie zawirusowany dysk czysty i zawodowy informatyk nie wie dlaczego mój laptop ma taką przypadłość. Pozdrawiam.