Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna

► W temacie doprecyzowano tytuł. Scalono powielone wątki - Moderator Wiktor ◄

 

Witam, mam nadzieje ze ktos podpowie mi co mam robic, 28.06 dalam do saloni orange tel do naprawy na gwarancji gdyz podczas dluzszej rozmowy sam sie rozlaczal i bardzo czesto gubil zasieg. 02.07.18 dostalam sms z serwisu ze zostal przyjety tel. Poznoej 28.07.18 dostalam poraz kolejny takiego samego sms z serwisu. Po czym poszlam do orange wyjasnic gdzie tel to oni nic niewidza. Dzis poszlam po raz kolejny gdzie juz 2 miesiac nic na temat tel niewiem. Kobieta z salonu dzwonila do serwisu to dalej moj tel nienaprawiony i zabardzo niewiedza co z nim sie dzieje tyle ze konsultantka 8sierpnia odpisala dla kobiety z orange ze nie beda robili kosztorysu i niebede musiala nic placic i co dalej mam czekac 2miesiace czy wkoncu naprawia...ktos coa podpowie co robic?

8 ODPOW. 8
Anonim

Nie dotyczy

Naprawa gwarancyjna

A jaki to telefon marka ? 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Naprawa gwarancyjna

Na stronie serwisu możesz sprawdzić status naprawy wpisując imei telefonu. Podam ci link do strony, jednak musisz podać markę.
Najpopularniejsze: Samsung Huawei Iphone CTDI: https://www.ctdi.pl/serwis-informacja-o-naprawie.html
Sony w-support: https://www.w-support.pl/klienci-indywidualni/status-naprawy.html
LG: https://www.lg.com/pl/wsparcie/zgloszenie-naprawy/status-naprawy

Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Naprawa gwarancyjna

Huawei


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna

No sprawdzalam na stronie serwisu od początku to najpierw nic nie opisywał serwis, tyle że email napisał do kobiety z Orange że obejmuje naprawa i że kosztorysu nie będą wysyłać, a wczoraj jak napisałam że idę do rzecznika praw konsumenta to raptownie na stronie serwisu czytam że jednak uszkodzenie mechaniczne, to wkoncu raz piszą że naprawiana później że mam płacić?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna

Jeśli oddałeś telefon na gwarancję (a nie rękojmie), to żadnych sztywnych terminów nie ma. Chyba, że to masz jednoznacznie na karcie gwarancyjnej. Co to za telefon był?


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 0
  • 0

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna

Huawei


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna

A masz nr zlecenia serwisowego? Jeśli tak, sam zadzwoń do serwisu. Lub porusz tzw social media: profil Huawei Polska na Twitterze lub fb.

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2008
  • 5384
  • 181

Przedłużająca się naprawa gwarancyjna

Jeżeli na stronie serwisu po wpisaniu imei system nie wyszukuje go, znaczy że nie dotarł do nich, czyli salon nie wysłał. Masz potwierdzenie przyjęcia telefonu do serwisu ? Jeśli tak złóż reklamację pisemną do salonu. Ja rozumiem, że nie ma konkretnych terminów ale nie kuźwa 2 miesiące. I na bank nie jest to wina serwisu tylko salonu. Salon agencyjny czy firmowy ?