Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Prezentacja numeru - wyświetlanie nazwy mojej firmy podczas dzwonienia zamiast numeru


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 3
  • 0

Prezentacja numeru - wyświetlanie nazwy mojej firmy podczas dzwonienia zamiast numeru

Dzień dobry,

czy jest taka usługa, gdzie podczas dzwonienia do klientów będzie pokazywała się np. nazwa mojej firmy zamiast numeru telefonu ?

3 ODPOW. 3

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Prezentacja numeru - wyświetlanie nazwy mojej firmy podczas dzwonienia zamiast numeru

@xavierwulf z tego co sie orientuje to nie ma takiej uslugi


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12784
  • 52607
  • 600

Prezentacja numeru - wyświetlanie nazwy mojej firmy podczas dzwonienia zamiast numeru

@xavierwulf O zapowiedzi słyszałem. Takie powitanie, ale za pomocą karty DISA w centrali abonenckiej. To w przypadku rozmów przychodzących do naszej firmy. O innej formie niż wyświetlanie numeru niestety nie.

Zauważyłem jednak, że wyszukując firmy w googlach i dzwoniąc później pod ten numer wskazany przez "wujka" w liście rozmów wychodzących pozostaje info z nazwą firmy, do której dzwoniłem. Może to jest podpowiedź jak wskazać i zapamiętać telefon do firmy, z którą się kontaktujemy.


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2579
  • 6851
  • 189

Prezentacja numeru - wyświetlanie nazwy mojej firmy podczas dzwonienia zamiast numeru

Branding SMS chyba tak sie to nazywa🤔 poki co niedostepne.

Warto jednak wpisc w Googlach "branding sms" bo sa strony ktore swiadcza takie uslugi😉