Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

POCO X3 Pro rozłącza internet


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

@rafz a jak zmieniałeś te karty SIM to patrzyłeś na oznaczenia? Bo są różne typy, ja mam aktualnie usim.mc.p a jeszcze jest do wyboru usim.mc albo LTE. Ponoć to ma znaczenie..


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Problem chyba rozwiązany. Aktualizacja lub łatka MIUI 13.0.6 naprawiła u mnie problem. Od 4 dni nie zaobserwowałem brak rozłączania z internetem. Bez problemu przełącza się między przekaźnikami. Jak kto ma ta aktualizacje to niech potwierdzi. Aktualizacja robiłem na regionie Polska.

 

________________
* Usunięto pusty spoiler – moderator Michał


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Ale jakie masz ustawienia? Na ipv6 czy ipv4?

Ja mam aktualizację 13.0.9 ustawienia na ipv4 i czasem rozłącza internet, a to co jest przypisane z automatu na ipv6 to nie wszystko to z czego korzystam mi działa na tym ipv6 🙄


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 18
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Mam IPV 6. Korzystam z tego automatycznego ustawienia.


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Spróbuję i ja, ale wydaje mi się, że ten telefon jest po prostu wadliwy i nic tu nie pomoże.

Pytałem się na czacie czego mi rozłącza internet, wzięli lokalizację i mówili, że nadajniki obciążone, szkoda, że jak miałem kartę przełożoną do innego tel przez kilka dni to nic takiego nie było 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

POCO X3 Pro rozłącza internet


@k232napisał(-a)

Ale jakie masz ustawienia? Na ipv6 czy ipv4?

Ja mam aktualizację 13.0.9 ustawienia na ipv4 i czasem rozłącza internet, a to co jest przypisane z automatu na ipv6 to nie wszystko to z czego korzystam mi działa na tym ipv6 🙄


Dane Mobilne mają być na ipv6, jak tam grzebałeś to popraw, lub nowy profil zrobić, ja mam 2, jeden z ipv4 i drugi z ipv6, jak jest problem to zmieniam profil 😎

Co do Xiaomi z tematu, czasem aktualizacja naprawia problemy😎

@k232  i polecam do fabrycznych ustawień telefon, po aktualizacji MIUI to zalecane, ale to poprawia działanie Androida i aplikacji, słabych modułów wifi i LTE nie naprawi. 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

Nie zależy mi na tym tel więc na czasie chyba całkiem wywalę nakładkę z telefonu i wgram jakiegoś czystego androida 😁


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

@IreneuszCD panie, jak telefon sprawny to ipv6, jak ktoś ma poco X3 pro to ipv4, na ipv6 prosta strona nie może mi się otworzyć i w grze jakiejś tam na telefonie też mi kilka rzeczy nie może połączyć bo kręci się kółko myśli i myśli i z tego nic 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 1996
  • 11374
  • 50

POCO X3 Pro rozłącza internet

@k232  to nie zależy od telefonu, od lokalizacji głównie i dlatego mam 2 profile dla Danych Mobilnych 😎


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 72
  • 234
  • 0

POCO X3 Pro rozłącza internet

@IreneuszCD pisałem do tego chiliipeper na priw żeby sprawdził czy działa mu na ipv6 strona lpg-forum.pl, też ma telefon poco X3 pro, wyrzuca mu ten sam błąd co mi, na ipv4 ta strona normalnie się wczytuje, także na bank strona leży po stronie telefonu, na motoroli jak sprawdzałem to wszystko ładnie działało na ipv6 a na poco nie działa i koniec kropka 😁 żeby gorzej tego nie nazwać 😁