Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

Witam

Chce kupić telefon OnePlus 8T czy jest on obsługiwany w Orange na kartę taryfa free z włączonym 5g pass.

 

Pozdrawiam

 

 

9 ODPOW. 9

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

@Archi334 planowany zakup z dystrybucji Orange, czy z poza?

 

Tu link z listą telefonów i informacjami o 5G w Orange:

https://www.orange.pl/view/5g


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę


@ketrasaArturnapisał(-a)

@Archi334 planowany zakup z dystrybucji Orange, czy z poza?


Z wolnego rynku. Europejska dystrybucja RTV euro agd


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

@Archi334 to z wolnej dystrybucji nie będzie działał w 5G Orange. Musi być brand oprogramowania od Orange na telefonie, aby zadziałało 5G. Wyjątkiem od tej reguły są iPhone i Samsung, ale też nie wszystkie modele.


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 4
  • 17
  • 0

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

Serio? To przypomina mi początki 3g ale żeby w 2022? W ogóle jest ten telefon w sprzedaży w Orange?


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

@Archi334 nie widzę, aby ta marka była w dystrybucji Orange. Na NO pojawiają się tematy w sprawie tej marki i braku obsługi 5G w Orange 

Początki nowej technologii są niestety z utrudnieniami, zanim unormuje się i będzie standardem.

Teraz że względu na brak częstotliwości 3,6GHz, na której miało wystartować 5G, każdy z operatorów we własnym zakresie dobiera urządzenia i możliwości korzystania z 5G na zasobach, na które posiada licencję i pozwolenia.

Anonim

Nie dotyczy

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

@Archi334  jeśli przetargi na 5G w tym roku się odbędą, to telefony z wolnego rynku będą działać w 5G Orange.

Więc jak chcesz ten telefon kupić, to bym zaryzykował na twoim miejscu 😉

Obecnie i tak nie wykorzystasz max szybkości 5G, to takowego nie ma, to co jest to można napisać Ready 5G 😉


Poziom 41, Sternik Międzygalaktyczny
  • 12788
  • 52618
  • 601

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

@Archi334  czyli podsumowując: tak albo nie 😁


Poziom 28, Znawca Przestworzy
  • 2431
  • 4101
  • 56

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

OnePlusy kupuje się dla samego telefonu i systemu, a nie czy będzie działać na nim 5G. Sam mam OnePlusa 8 Pro i jakoś nie wydaje mi się, że go prędko zmienię. Telefon chodzi od premiery jak rakieta, zero zacięć, zwiech systemu, nie trzeba mu robić restartów. Bardzo dobre smartfony, w przeciwieństwie do zamulających Xiaomi czy Huaweiach po jakimś czasie.

Anonim

Nie dotyczy

OnePlus 8T 5g w Orange free na kartę

@-brtk-  co do telefonu masz rację, dlatego napisałem by rozważył zakup, 5G jak nie w tym roku, to w przyszłym użyje na tym telefonie, brand operatora zbędny 😎