Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

Gratuluję działających MMSów 🙂

Co do internetu w tym telefonie, to można sobie darować - niby jest opera mini, ale to jest męka porównując do smartfonów.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

P.S

Dlatego rzadko korzystam z internetu w Redmi Note 9, gdyż siedzę po ok 10 godzin dzienni9e na (jako takim :)) komputerze stacjonarnym i mam często dużo roboty przy 3 stronach internetowych umieszczonych na płatnych 2 serwerach, które są moje i je prowadzę tak, aby jako tako działały i wyglądały. Strony są dla mnie, ale kto szuka ten znajdzie w Google temat co go interesi a wpisując jakieś słowo do wyszukiwarki czasem trafia na moje strony. Mnie na odwiedzinach moich nie zależy, ale jak są dobre to cieszy:)

Po za wędkarstwem, grzybobranie, ziołolecznictwem i historią mojego miasta, PHP, tworzenie stron i grafik to jest największe hobby!

Niech żyje INTERNET i KOMPUTER! Bez tego w dzisiejszych czasach nie ma życia.

 

 

 

 

Wiem i sobie odpuszczam ale:) siedzi mi głowie to, że "ktoś kiedyś" miał na tej Noki 206 przeglądarkę Opera! Kocham tą przeglądarkę i na niej siedzę na tym co mam ze sprzętu do zainstalowania przeglądarki: smartfon, komputer.

 

Nie znaczy, że nie ma Firefox i Google Chrome (😫) ale z nich korzystam, gdy testuję ukończona strone internetową przed umieszczeniem na serwerze.

 

 

 

____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

Witam ponownie, gdyż chcę zadać dwa pytania do tego tematu aby go zrobić ciekawszym!

 

1. Po skonfigurowaniu MMS i aktywacji mms'y szły dobrze jakieś 10 razy do wczorajszego wieczora. Znowu nie idą, choć NIC nie grzebałem w ustawieniach telefonu a konto mam doładowane. Co może być przyczyną?

 

2. Dotyczy MMS wysyłanych z Redmi Note 9, ale ma związek z klasyczną Nokią dlatego w tym temacie piszę.

Chodzi o to, że mój szwagier mający klasyczną Nokię (nie wiem jaki model wle podobny do 206 z wyglądu i rozmiaru (ponoć były w sprzedaży takie klasyczne Nokie jakieś 3 lata temu jak mówił), ciągle narzeka, że z w/w mojego Redmi nie dostaje zdjęć a co dziwne, że z Nokii 206.1 dostaje, bo mi to sam potwierdza śląc mms'em swoją fotkę?

Co może być przyczyną? Każdy inny człowiek, który ma podobny telefon, również i ja mający Nokię klasyczną też dostają z mojego Redmi fotki a on nie? 

Dziwi mnie to bardzo i już się nawet z nim pokłóciłem o to, że ma złe ustawienia w swojej Nokii ale jak by miał to z Nokii 206 zdjęcia by też do niego nie dochodziły.

 

Dziwny z niego człowiek, bo nawet nie napisze mi, jaką ma Nokię. Z tego co widziaem jest całkiem podobna wyglądem do 206 i myślę, że to jest Nokia 230.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nokia 206 - ustawienia MMS

@Anonim ad1. Parę postów wcześniej wrzuciłem obrazek z garfieldem. Sprawdź proszę czy możesz go wysłać z 206.

Ad.2 z telefonami na platformie series 30+ (jak Nokia 230) to jest niestety trochę pokręcona historia, na inny wątek.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

A gif mojej czachy może być też?

 

Jak go wysłać z Nokii? To nie Remi Note 9 które mam połączone Bluetooth z komputerem...

Mam to na na kompie i co dalej?

 

 

 

________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Nokia 206 - ustawienia MMS

możesz użyć karty microsd, ewentualnie użyj redmi żeby wysłać go na nokię a potem z nokii.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

Co do tego jak piszesz:

"Ad.2 z telefonami na platformie series 30+ (jak Nokia 230) to jest niestety trochę pokręcona historia, na inny wątek." zgadzam się choć się nie znam ale on twierdzi, że tylko ode mnie nie dostaje fotek z Redmi 🙂

 

Samego mnie to wielce zastanawia ale nie chcę dyskutować z nim dłużej na ten temat, bo się jeszcze obrazi 🙂

 

 

ok, wyślę z Redmi

 

 

Nokię używam tylko sporadycznie (ww danych różnych ogłoszeń i ryby-grzyby) i to od niedawna. Wszystko robię Redmi a z niej tylko rozmowa isms/mms. Kartę microsd do Nokii dopiero zamówiłem na Allegro i dostanę ją w czwartek.(8GB), może się przyda 🙂

 

 

__________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.

Anonim

Nie dotyczy

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

Obrazek z garfieldem wysłąłem do siebie  i doszedł. Zrobiłem też zdjęcie teraz Nokią, wysłąłem i doszło? Co się dzieje. OD wieczora nie szło do szwagra i mojego Redmi?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

Czyli garfielda udało się wysłać z 206?