Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

ROZWIĄZANE

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

spróbuj wysłać do siebie (na karcie orange) ten obrazek:

garfield240x320.jpg

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

Już jestem i po resecie zrobiłem wg. twojej instrukcji i wysłałem fotę ale NIC.

Czy przed zaczęciem robienia tego co w instrukcji trzeba zrobić reset, czy też wrócić na ustawienia fabryczne?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Nokia 206 - ustawienia MMS

w menu - ustawienia - konfiguracja - wlasne ustawienia - jak dokładnie masz wpisaną konfigurację Orange.MMS? (mogą być zdjęcia)

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

Proszę:1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Nokia 206 - ustawienia MMS


@Anonimnapisał(-a)

Proszę:4.jpg


Dziękuję,

poproszę o fotki z Ustaw. Punktu dost.

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

6.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Nokia 206 - ustawienia MMS

Poproszę jeszcze Ustawienia nośnika

Anonim

Nie dotyczy

Nokia 206 - ustawienia MMS

NA 4 zdjęciu widzę dopiero bład, Całą noc siedzę, bo robię stronę www. i już to  i jestem zmęczony bo robię stronę www. Już poprawiam4a.jpg

 

Wstyd mi za http://...

 

7.jpg

 

Zmęczenie robi swoje a po za tym tak przeżywam spotkanie z Wami na tym Forum, a szczególnie z Mistrzem Spiro, jak bym był na pierwszej randce z fajną laską. Tu jest fajnie i będę stałym bywalcem tego Forum, nie tylko odnośnie Nokii 206.1!

Mam dużo innych ciekawych tematów, na które nie znalazłem po necie odpowiedzi. Np: "Jak zrobić ROOT w smartfonie Alcatel U5 HD", bo mimo, że starszy ale ciekawy:) Robiłem to już ze 100 razy i nic. Dlaczego? Bo ma i to każdy nowy słabe głośniki.

 

Wychodzę z Forum do godz. 23.Sprawy rodzinne, kolacja i Fakty oraz Netflix...

 

 

 

____________________

*Scalenie wpisów - moderator Wojciech.


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2002
  • 6148
  • 69

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

@Anonim jak rozumiem hasło w ustawieniach nośnika to 

mms

upewnij się ze adres serwera to

http://mms.orange.pl

(swoją drogą ja też miałem zaćmienie, ale jednak obrazki z konfiguracją się przydały)

Zaznacz wprowadzoną konfigurację Orange.MMS, a następnie wybierz UAKTYWNIJ
Przejdź do głównego menu i wybierz WIADOM.
Naciśnij przycisk MENU i wybierz USTAWIENIA WIADOMOŚCI
Wybierz USTAWIENIA OGÓLNE i pole ODBIÓR WIAD. MMS ustaw na AUTOMATYCZNIE
Naciśnij WSTECZ i wybierz WIADOMOŚĆ MMS
Wybierz ustawienia konfiguracji i upewnij się że zaznaczone jest Orange.MMS (z kropką).

Następnie usun z kolejki niewyslane MMSy, wyłącz i włącz telefon i wyślij nowego testowego mmsa (np do siebie samego). I daj znać co wyszlo

Anonim

Nie dotyczy

Działanie MMS-ów w Nokia 206.1

Witam ponownie z uśmiechniętą gębą 🙂 MMS DZIAŁA. Mistrzu Spiro jesteś naprawdę wart kupy platyny, gdyż jest droższa od Złota!

 

Wg. mnie powodem był błąd wpisania  w ostatniej próbie konfiguracji tego co wyrażnie pisze w swojej  super instrukcji Spiro:  ADRES SERWERA wpisz http://mms.orange.pl

Niestety, zmęczenie i wzrok tez zrobią swoje, gdyż jak tuman wpisałem (!) httg//mms.orange.pl 🙂 i jak MMS miał działać.

 

Wszystko ok po za jednym mankamentem, ale to mi nie potrzebne, gdyż rzadko nawet korzystam z Internetu w moim telefonie codziennym Redmi Note 9, co nie znaczy, że będę też nad tym siedział ze zwykłej ciekawości dlaczego tak jest.

Będę w tym temacie Nokia 26 jeszcze odwiedzał, co nie znaczy, że jutro lub na dniach nie zacznę nowy temat dotyczący klasycznej Noki i tym podobnych tematów dotyczących np. moj3ego smartfona.

 

Dziękuje za pomoc i na dzisiaj to w tym temacie chyba wystarczy.

 

Na razie) Pozdro