Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Niedziałający internet redmi note 8t

ROZWIĄZANE

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 34
  • 0

Niedziałający internet redmi note 8t

Witam, mam problem z internetem po przesiadce na nowy telefon. Internet po włączeniu danych komórkowych wgl nie reaguje nie pojawia się h+ ani nic. Wszystko jest skonfigurowane tak jak należy bo inne karty w tym inna karta orange dziala bez problemu. To samo się tyczy mojej karty sim, w kazdym innym telefonie działa tylko nie w tym. Oczywiscie karta działa połączenia itd tylko internet nie trybi. Gdyby nie fakt ze karta działa w innych telefonach to powiedziałbym że winą jest karta bo ją wycinałem sam pomimo iż nie naruszyłem czipa. W ustawieniach grzebałem dlugo i nic nie znalazlem, po włożeniu innej karty orange odrazu internet działa. Ma ktoś jakieś pomysły co może za to odpowiadać że akurat TA KARTA nie chce działać NA TYM telefonie a wszystko gdzie indziej działa.? Dodam że mój poprzedni telefon który posiadam to redmi 4x i wszystko działa bez zarzutu a ustawienia te same. Karte także sprawdzalem na mi 9t i wszystko działało. Pozdrawiam

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Rozwiązanie:

Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18338
  • 52434
  • 702

Niedziałający internet redmi note 8t

@Jotede nie kasuj wiec tego SMS-a. Weź swoja kartę SIM i tego SMS-a pokaż w salonie. Przysługuje Ci darmowa wymiana karty SIM z tytułu braku obsługi LTE. Po wymianie powinno działać prawidłowo.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

42 ODPOW. 42

Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Niedziałający internet redmi note 8t

Czyli internet na tej karcie działa w innych urządzeniach, tylko w tym nie. Inne karty z Orange (internet) też działają w tym telefonie ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 34
  • 0

Niedziałający internet redmi note 8t

tak wszystko wszedzie dziala tylko ta karta na tym telefonie nie


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Niedziałający internet redmi note 8t

Wkładając tą kartę próbowałeś pobrać ustawienia internetu ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 34
  • 0

Niedziałający internet redmi note 8t

po wlozeniu karty telefon sam pobiera wszystkie apn np wloze z plusa wejde w ustawienia to wszystko zrobione pod plusa wloze inna z orange tez zrobione wszystko pod orange z automatu i sprawdzalem z danymi z internetu to wszystko to samo no i inna karta orange dziala tez odrazu 

 


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Niedziałający internet redmi note 8t

Czyli ta karta też pobiera ustawienia, ale net nie działa ?

 


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 34
  • 0

Niedziałający internet redmi note 8t

tak kazda karta z automatu ma ustawienia odrazu zrobione a na tej nie dziala jako jedynej net ale ta sama karta w innych  telefonach dziala bez problemu


Poziom 37, Nawigator Galaktyczny
  • 2802
  • 6985
  • 182

Niedziałający internet redmi note 8t

Masz dostęp do Nowy Mój Orange ?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 34
  • 0

Niedziałający internet redmi note 8t

tak mam, pisalem na chacie z nimi i jedyne co mi pomogli to to ze przekazali wiadomość do serwisu i ze maja odpisac do 48h smsem


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 21
  • 34
  • 0

Niedziałający internet redmi note 8t

i się dowiedzialem ze z kartą wszystko dobrze