Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Mój Orange w Huawei P40 lite


Poziom 7, Zwiadowca Przestworzy
  • 1
  • 1
  • 0

Mój Orange w Huawei P40 lite

Witam. Szukałem odpowiedzi i znaleźć nie mogę do tej pory czy da się wkońcu normalnie zainstalować aplikację Mój Orange w modelu Huawei P40 lite? Aplikacja nie jest dostępna w AppGallery a ściągana z innych źródeł za każdym razem wymusza zainstalowanie aktualizacji co się oczywiście nie da zrobić. Proszę mi teraz wytłumaczyć jak ktoś ma aktywować sobie rabat za faktury który jest dostępny w aplikacji skoro jej się nie da pobrać na telefon?

5 ODPOW. 5

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2020
  • 6224
  • 69

Mój Orange w Huawei P40 lite

@manex87 co do logowania to zniżka przyzna się po zalogowaniu do Mój Orange i przez aplikację i przez www. Co do obecności w appgallery to na razie jest tam flex, ale może i MO się tam w końcu pojawi...


Poziom 38, Pomocnik Międzygalaktyczny
  • 7197
  • 29460
  • 270

Mój Orange w Huawei P40 lite

@manex87  w takim przypadku aby nie utracić rabatów będziesz zmuszony raz w miesiącu zalogować się na swoje konto Mój Orange przez stronę internetową orange.pl


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18405
  • 52630
  • 706

Mój Orange w Huawei P40 lite

@manex87 to jest zaleta polityki wobec Hawei, gdzie nie ma dostępu do sklepu Google Play. Większość aplikacji jest dostępna przez Google. 

Zostaje więc:

  • najtańsze, czyli logowanie się przez stronę www.orange.pl
  • dalsze kombinowanie z aplikacjami pod Huawei z innych źródeł.
  • wymiana smartfona na inny model niż Huawei lub korzystanie z apki na innym modelu smartfona, gdzie apka będzie dostępna ze sklepu Google Play.

 


Poziom 18, Badacz Przestworzy
  • 118
  • 421
  • 0

Mój Orange w Huawei P40 lite

Spróbuj pobrać aplikację a APK Mirror:

https://www.apkmirror.com/apk/orange-polska/moj-orange/moj-orange-5-32-1-7335-release/

Nie jestem jednak pewny, czy do zainstalowania nie będziesz potrzebować usług Google. Mimo wszystko...


Poziom 36, Nawigator Galaktyczny
  • 5469
  • 22027
  • 179

Mój Orange w Huawei P40 lite

@manex87zawsze możesz spróbować sciągnąć aktualny apk ze sklepu Google przy pomocy tej strony:

https://apps.evozi.com/apk-downloader/?id=pl.orange.mojeorange

Działa zarówno na komputerze jak i na telefonie, nawet Huawei.