Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Ale bez przesady ta sieć najdłużej zwleka z aktualizacją ile jeszcze można czekać Co wy sobie wyobrażacie nie wiem czy następną umowę podpisze z wami ponieważ jesteście najbardziej leniwą siecią jaką znam mianowicie chodzi mi o Samsunga Galaxy S6 praktycznie chyba każda sieć udostępniła aktualizację dla tego telefonu tylko wy jeszcze macie jakieś tyły
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


rafal4646 napisał(-a):
Ale bez przesady ta sieć najdłużej zwleka z aktualizacją ile jeszcze można czekać Co wy sobie wyobrażacie nie wiem czy następną umowę podpisze z wami ponieważ jesteście najbardziej leniwą siecią jaką znam mianowicie chodzi mi o Samsunga Galaxy S6 praktycznie chyba każda sieć udostępniła aktualizację dla tego telefonu tylko wy jeszcze macie jakieś tyły

@rafal4646 A co tam ciekawego w tym android 7 że tak naciskasz ?


Poziom 33, Ekspert Galaktyczny
  • 2060
  • 6088
  • 109

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

@rafal4646, pewnie, że chcielibyśmy abyście dostawali aktualizacje jako pierwsi, ale najważniejsze dla nas jest jednak bezpieczeństwo i stabilność systemu i to dlatego czasami trzeba zaczekać dłużej.

Jeśli podczas wybierania operatora najważniejsze jest dla Ciebie to jak szybko wydaje aktualizacje softu na urządzenia to może rzeczywiście warto rozważyć zmianę, jeśli jednak ważniejsza jest dla Ciebie jakość sieci, obsługi klienta, możliwość korzystania z kilku usług u tego samego operatora z rabatem i ogólnie inne rzeczy to na pewno warto uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na aktualizację.

Poziom 14, Tropiciel Przestworzy
  • 36
  • 39
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Co wy mi piszecie jaka stabilność jakie bezpieczeństwo takimi sprawami zajmuje się Google a nie wy tylko własne śmieci dorzucacie do tej aktualizacji nic więcej troszkę wiem na ten temat pracowałem w tej branży dlatego nie wmawiaj cie mi takich głupot Z góry dziękuję

Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 5
  • 13
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Zgadzam sie że bezpieczeństwo jest najważniejsze dlatego aktualizacje powinny być częsciej a czekać rok czasu na aktualizacje to można napisać kolejną wersje oprogramowania

 


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Witam tez mam shotX i do dzisiaj nie mam aktualizacji.mam telefon oczywiscie w orange
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


gruby1985 napisał(-a):
Witam tez mam shotX i do dzisiaj nie mam aktualizacji.mam telefon oczywiscie w orange

@gruby1985Jaki dokładny model i jaki android? Bo nie widze co chcesz dostać od Orange.


Poziom 8, Zwiadowca Przestworzy
  • 2
  • 4
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Huawei ATH-UL01 android 5.1.1
Anonim

Nie dotyczy

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?


gruby1985 napisał(-a):
Huawei ATH-UL01 android 5.1.1

@gruby1985 Bardzo mało popularny telefon masz coś tu https://www.google.pl/#q=huawei+ath-ul01+android+6&spf=1497181372301


Poziom 10, Zwiadowca Przestworzy
  • 9
  • 8
  • 0

Kiedy otrzymam aktualizację systemu Android?

Galaxy S6 - Orange brak aktualizacji do androida 7.0... po 3 miesiącach:

inni operatorzy jak T-Mobile, Plus i nawet Play już wydały brandowane romy, oczywiście z wolnego rynku ma już też. Tylko ORANGE testuje rom od prawie 100 dni dla naszego lepszego USER EXPERIENCE bez błędów...