Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

Witam bardzo mnie interesuje taka  rzecz Jest fajna aplikacja Kontakty Orange blokuje reklamodawców i nie pożądane numery itp. Ale nawet jak aplikacja zablokuje dany numer np.niech numer jest to pokazów garnków po zablokowaniu go on dzwoni później z podobnego numeru cyferka różnicy .i tu jest pytanie do operatora tym samym czy reklamodawcy maja prawo zmieniać numery  telefonu po kilku godzinach na inne i czy pule maja nie ograniczą numerów ?

 

______________

* Wpis edytowany, przeniesiony do odpowiedniej kategorii + poprawiono etykiety - moderator Bartłomiej

15 ODPOW. 15
Anonim

Nie dotyczy

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Citi2017  reklamodawcy mają dużo numerów, jak numer ma zgody na reklamy wyrażone, to nawał telefonów jest na dany numer, żadna aplikacja tego nie zablokuje, trzeba ręcznie wpisywać numery.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@AnonimWłaśnie o to chodzi że za dużo operator daje numerów reklamodawcą co powoduje że nie da się ich zablokować. np  jakieś firmy pokazowej    23 numery już zablokowane ma moja mama


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Citi2017 mają kasę, to wykupują ile wlezie. To są specjalnie opłacane numery, nie jest to typowy abonament. Ty jak byś miał ze swojego numeru tak dzwonić, to operator mógłby zablokować Twój numer. Gdzieś w regulaminie znalazłem takie informacje.

Anonim

Nie dotyczy

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Citi2017  jak kto ma wszystkie zgody na koncie na tak, to trzeba odbierać i rozmawiać, przecież za to są ulgi w abonamencie, blokowanie numerów z reklamami ma sens jak nie ma się zgód na marketing, ja tak mam, kilka numerów zablokowałem, tym natarczywym kazałem usunąć numer z bazy i jest spokój 😉


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@ketrasaArtur  i @Anonim  Ale regulamin o napastliwości nas tylko dotyczy mimo że miał byś 60 numerów i zgody na dzwonienie to cie ukrają  za natarczywość tak firma reklamowa już tej karze nie podlega to jak to jest ? są równi i warowniejsi ? racja marketing ok niech jest ,Ale operatorzy niech dadzą 3 numery im do celu reklam max i ok bo firmy reklamowe łamią przepisy są bardzo uporczywe czasem nawet z 30 połączeń  z rożnych numerów do jednej osoby .Artur twoim zdaniem to jest ok ? 


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Citi2017 uważam , że nie jest takie uporczywe wydzwanianie w porządku. Szczegółów pewnie i tak nie poznamy. Podejrzewam, że może tak być, że dana firma ma na siebie wykupione trzy numery reklamowe, a na kolejnego podwykonawce kolejne numery. Podwykonawców może być kilkadziesiąt po trzy numery każdy i masz już ładny zestaw numerów. W razie kontroli, odpowiada podwykonawca, a nie firma reklamowa. Poza tym uważam, że to są specjalne abonamenty na takie połączenia reklamowe.

Nie znam szczegółów, ale to moje przypuszczenia.

Anonim

Nie dotyczy

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Citi2017  pewnie przez internet dzwonią, można i kilka tysięcy numerów mieć 🤣

Zresztą jak na domowy kiedyś dzwonili to sami się przyznali że numerów mają masę, skoro zgody a marketing są to mają prawo dzwonić, miałem setki połączeń dziennie i wkurzyłem się, skasowałem mamie domowy telefon i spokojne dni mam teraz.


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@ketrasaArtur  Strasznie bronisz reklamodawców ale ok


Poziom 42, Mistrz Międzygalaktyczny
  • 18339
  • 52438
  • 702

Duża ilość numerów u jednego reklamodawcy itp.

@Citi2017 nie chodzi mi o bronienie ich, tylko przypuszczam, jakie sposoby mają na ominięcie naszych blokad. @Anonim też podał jedno z wielu rozwiązań.

 

Ja zresztą lubię rozmawiać z dzwoniącymi do mnie. Jak mam czas, to chociaż się z nich ponabijam, jak nie, to grzecznie dziękuje za połączenie 🙃 🤑