Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu w myPhone C-Smart II. Jak włączyć?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@mastachu jeszcze raz obejrzałem obrazki które wrzuciłeś. 

Nie podobają mi się tam 2 ikonki na pasku powiadomień. Pierwsza to ten trójkąt z wykrzyknikiem - u mnie świadczy o tym, że użytkownik nie wskazał operatora którego ustawienia mają być użyte. A to, moim zdaniem, łączy z się z drugą koło zasięgu, zakaz postoju, czyli telefon nie uruchamia transmisji danych.

Na moim HTC dopóki nie wybrałem opa nie mogłem nic zrobić w necie. Zatem ściągnij z góry powiadomienia i tam powinien być jakiś komunikat systemowy, stuknij w niego i wybierz operatora orange (jeśli to jest tak jak myślę). Jeśli czegoś nie jesteś pewien to nie klikaj tylko zrób zdjęcie i wrzuć tutaj.


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 46
  • 0

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@spiro 

@Piotrekk85 

@Arti_Kn_Pl 

@Citi2017 

 

Moi podpowiadacze. Teraz jest tak jak na skrinie. Trójkąt: to był powiadomienie ale już zniknęło, dotyczące wifi bo się aktualizował, a telefon był od ładowarka. Teraz RĘCE MI OPADAJA bo na tym myPhone nie dzała! A zaznacze, że tylko przełoże karte SIM do starego Samsunga i chodzi! na telefonie żony HUWAWEI tez bez specjalnych ustawień, tylko przełożyłem karty. A tu nić moimo podpowiedzi ze strony @spiro @Piotrekk85 @Arti_Kn_Pl @Citi2017 . Nic! A może muszę kupić starter TU BIEDRONKA, ale chodzi oto, aby rozwiązać problem a nie go ominąć! Inny telefon wchodzi w grę, ale dlaczego ten nie trybi?


20200112_172112.jpg

Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@mastachu a masz włączoną transmisję danych?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 46
  • 0

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@spiro Tej opcji nie ma w telefonie pod opcjami sieci w sekcji "więcej", chybaże jest gdzieś w innym miejscu. Taka opcje ma telefon mojej żony i stary Samsung, ale ten już nie!

Tylko cos takiego. Czy może być to kwestia numeru gniazda. gniazdo nr 2 jest duże, a nr 1 jest na małą kartę SIM.


20200112_174455.jpg


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@mastachu hmmmm... to jest dość stary i słaby telefon i mogę tylko snuć przypuszczenia jak to producent rozwiązał... włączenie transmisji danych powinno być w ustawieniach oraz w powiadomieniach ściąganych z góry - na pewno tam tego nie ma? możesz cyknąć fotkę wszystkich skrótów z menu powiadomień?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 46
  • 0

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@spiro Ty najbardziej pomagasz! DZIEKUJĘ!

Ale gdzie mam klikać aby ta opcje Ci pokazać? Nie mam już sił, sprawdziłem wszystko co mogłem w USTAWIENIACH.

A może to kwestia jakiegoś programu - aplikacji??????


Poziom 31, Pasjonat Galaktyczny
  • 6514
  • 15891
  • 84

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@mastachu  @spiro  jest dobry i to bardzo w konfiguracjiach telefonów ale tak jak mówiłem lepiej go wymienić  znaczy ten telefon @spiro  tam ktoś potrzebuje pomocy przy mobilny internecie lukniesz w posta  chwili wolnej ?


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

Po prostu ściągnij powiadomienia z góry ekranu i tam będą ikony, a jedna z nich powinna być odpowiedzialna za transmisję danych, jak np tu:

Screenshot_20200112-181431.jpg


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

W pasku na górze telefonu obok zegarka masz znak jakby zakaz wjazdu. Nie masz przypadkiem jakieś limitu na poziomie telefonu? Sprawdź zakładkę użycie danych/licznik danych i podnieś go wyżej.

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 30
  • 46
  • 0

Brak internetu w myPhone C-Smaty 2. Jak włączyć?

@Piotrekk85 

@spiro 

Oto mój skrin.


20200112_182114.jpg