Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.
Nie można wyświetlić tego widżeta.

Brak internetu przy zasięgu 3G

ROZWIĄZANE

Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu przy zasięgu 3G

A masz opcję w telefonie wymuszenia tylko lte(4G)?

Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Brak internetu przy zasięgu 3G

@Piotrekk85  zobacz mam tylko takie konfiguracje... 


Screenshot_2019-07-23-22-31-34.png
Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu przy zasięgu 3G


@SCAMAN420napisał(-a)

Ok panowie wszytsko fajnie ale... Jak przełączam na tryb sieci 2/3/LTE to łapie internet tzw E (czyli EDGE) No i klapa bo nie chce złapać tego LTE chociaż jest dostępne jak mówi @Wojciech 


Telefon automatycznie wybiera najsilniejszy zakres, jak są prowadzone prace na nadajniku to zwykłe GSM idzie, 3G i LTE nie ma, Play czasem śle powiadomienia jak prace na nadajniku są, by przełączyć telefon na GSM, nie wymuszać LTE czy 3G w telefonie.

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu przy zasięgu 3G


@SCAMAN420napisał(-a)

@Piotrekk85  zobacz mam tylko takie konfiguracje... 


Screenshot_2019-07-23-22-31-34.png

Może to kłopotliwe, ale wymuś 3G, jak nie będzie to 3G/2G Auto, sprawdzaj często czy aktualizacji telefon nie dostał > ustawienia telefonu, może poprawka wyjdzie 😉


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Brak internetu przy zasięgu 3G

Dzisiaj jeszcze sprawdzałem czy nie dali poprawki. Ale nic nie ma. N wymuszony 3G brak zasięgu a na 3/2G pracuje internet EDGE


Poziom 29, Znawca Przestworzy
  • 2001
  • 6146
  • 69

Brak internetu przy zasięgu 3G

@SCAMAN420  Może być tak że trzeba trochę pomóc telefonowi i sprawdzić zasięg przy różnych oknach zwłaszcza jak wychodzą w różnych kierunkach. Poza tym warto nie ściskać urządzenia bo to też ma wpływ jak zasięg jest przywiewany przez wiatr... U siebie na ten przykład LTE łapię tylko przy oknach w jednej strony... Cóż, życie.


Poziom 21, Odkrywca Przestworzy
  • 1067
  • 1685
  • 7

Brak internetu przy zasięgu 3G


@spironapisał(-a)

..... Poza tym warto nie ściskać urządzenia bo to też ma wpływ jak zasięg jest przywiewany przez wiatr...


To jest jakoś naukowo uzasadnione czy u ciebie tak ciągle wieje?


Poziom 13, Tropiciel Przestworzy
  • 23
  • 16
  • 0

Brak internetu przy zasięgu 3G

Jestem teraz w Bielsku-Białej i nie mam LTE... Coś nie tak jest chyba z telefonem

Anonim

Nie dotyczy

Brak internetu przy zasięgu 3G

@SCAMAN420 , zrób mu na złość i zrób hard reset...niech się "pobuja" od nowa i może tutaj jest problem?


Poziom 45, Pionier Misji
  • 32291
  • 36065
  • 1364

Brak internetu przy zasięgu 3G

A spróbuj po przyjechaniu do BB ponownie uruchomić telefon? Ta "słuchawka" jak jest na automatycznym zakresie, to trzyma ostatnio połączony zakres.